این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کلی لوازم یدکی کوره القایی

آشنایی مختصر با کوره القایی تریستوریقیمت انواع لوازم یدکی کوره القایی

یک کوره القایی اساساً از یک سری لوازم یدکی تشکیل شده است که در آن گرما با القای الکتریکی یک محیط رسانا (یک فلز) در یک بوته، که سیم پیچ های مغناطیسی در اطراف آن پیچیده می شود، تولید می شود. یک مزیت کوره القایی تمیز، کم مصرف بودن و فرآیند ذوب و تصفیه فلز قابل کنترل تر از بیشتر حالتهای گرمایش است. یکی دیگر از مزایای آن توانایی تولید سریع مقدار زیادی گرما است. فروش کلی لوازم یدکی کوره القایی در این مجموعه انجام می شود.

فروش کلی لوازم یدکی کوره القایی

آشنایی مختصر با کوره القایی تریستوری

آشنایی مختصر با کوره القایی تریستوری اجزای اصلی سیستم کوره القایی تریستوری عبارتند از: بدنه سیم پیچ، ساخته شده از سیم پیچ نیرو (جایی که به طور فیزیکی مرتب شده اند، جایی است که تحریک بیشتری از حمام مایع باشد) و سیم پیچ های خنک کننده، منبع تغذیه، مرحله اتصال بار، یک ایستگاه خنک کننده، مواد نسوز که سیم پیچ ها را از حمام مایع و قطعه ای که تصفیه می شود محافظت می کند.
مدرن ترین کارخانه های ریخته گری از این نوع کوره ها استفاده می کنند و بیشتر و بیشتر ریخته گری ها به دلیل تولید آلاینده ها، کوره های القایی را با کوره های القایی جایگزین می کنند. از آنها برای ذوب آهن و فولاد، مس، آلومینیوم و آلیاژهای مختلف استفاده می شود.
در این نوع کوره های القایی، گرما از طریق جریان های به اصطلاح گردابی می رسد و قادر به القای فلزاتی است که مانند هسته های سلنوئید ترشح می شوند.

دامنه فرکانس عملکرد از فرکانس اصلی شبکه (50 یا 60 هرتز) تا 10 کیلوهرتز است، بسته به فلز ذوب شده، ظرفیت کوره و سرعت ذوب مورد نظر به طور معمول یک کوره با فرکانس بالا (بیش از 3000 هرتز) سریعتر، به طور کلی در ریخته گری فولاد استفاده می شود، زیرا فرکانس بالا تلاطم را کاهش می دهد و از اکسیداسیون جلوگیری می کند. فرکانس های پایین تر، تلاطم بیشتری را در فلز ایجاد می کنند و باعث کاهش قدرت قابل استفاده در فلز مذاب می شوند.

قیمت انواع لوازم یدکی کوره القایی

قیمت انواع لوازم یدکی کوره القایی مجموعه ما بهترین قیمت لوازم یدکی کوره القایی را ارائه می دهد. دارای انواع مختلفی از کوره های القایی و ظرفیت های مختلف است که بسته به فرکانس بالا یا پایین بودن، میزان کنترل و انعطاف پذیری بیشتری را بر روی مقدار ذوب و نوع فلز ذوب فراهم می کند. کوره یک تنی از قبل گرم شده می تواند در کمتر از یک ساعت یک بار سرد را ذوب کند. در عمل تصور می شود که برای ذوب یک تن آهن در یک ساعت 600 کیلووات مورد نیاز است.
مشخصه اصلی در این سیستم در گرمای منتقل شده توسط ارتعاش مولکولی هنگام روشن شدن، در معرض تابش الکترومغناطیسی است که در یک میدان قوی با درجه حرارت بالا تولید می شود.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید