این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کلی کوره القایی قوی

تقسیم بندی کوره القایی بر اساس فرکانستوزیع کننده بهترین کوره القایی قوی

امروزه فروش کلی کوره القایی قوی بسیار افزایش پیدا کرده است. هنگامی که فروش به حالت کلی انجام می‌ شود باعث می گردد که قیمت ‌ها تا حد بسیار زیادی پایین‌ تر بیاید. از این کوره ها در بسیاری از سالن های صنعتی و کارخانه ها استفاده می شود و یک وسیله بسیار مناسب و پر کاربردی می باشد. برای خرید کلی این محصول راههای مختلفی وجود دارد و می توان انواع کوره القایی صادراتی را نیز خریداری کرد.

فروش کلی کوره القایی قوی

تقسیم بندی کوره القایی بر اساس فرکانس

تقسیم بندی کوره القایی بر اساس فرکانس کوره القایی در واقع یک نوع مبدل جریان می باشد و برای ذوب فلزات آهنی و غیر آهنی و برای انجام هرگونه عملیات های حرارتی ساخته شده و مورد استفاده قرار می ‌گیرد/ این کوره ها را بر اساس فرکانس تقسیم بندی کرده اند که اولین نوع:

  1. نوع کوره های القایی با فرکانس پایین می باشد که این فرکانس کوره، فرکانس شبکه است و استفاده از آن ها ارزان ترین راه برای استفاده از کوره های بدون هسته می باشد و با سه برابر فرکانس شبکه کار می‌ کنند.
  2. مدل دیگر کوره ها با فرکانس متوسط است که در این کوره ها بین ۵۰۰ و ۱۰۰۰ هرتز برق القا می‌ شود و دارای هزینه سرمایه‌ گذاری بالاتری نسبت به مدل دیگر می باشد. مدل بعدی کوره های القایی با فرکانس بالا است که برق از یک منبع حفاظت شده استفاده می شود. می شود استفاده از این مبدل ها که با تریستور کار می‌ کنند یک نوآوری کاملاً جدیدی محسوب می ‌شود.
  3. نوع بعدی کوره های القایی با فرکانس متعدد هستند که فرکانس های متفاوتی دارند و برای کارگاه های ریخته گری کوچک می تواند گزینه بسیار مناسبی باشند.

توزیع کننده بهترین کوره القایی قوی

توزیع کننده بهترین کوره القایی قوی استفاده از کوره القایی قوی بسیار رواج پیدا کرده است و معمولاً در صنعت برای ذوب فلزات نیز از آنها استفاده می شود کشور ما نیز دارای تولیدکنندگانی می باشد که در زمینه تولید بهترین نوع کوره ها فعالیت می کنند و بعد از اینکه فرآیند تولید این کوره ها به اتمام رسید توزیع کننده این محصول وظیفه عرضه آنها را به کشور دارد. این توزیع کنندگان معمولا به صورت عمده فعالیت خودشان را انجام می ‌دهند و افراد نیز آنها را خریداری و مورد استفاده خودشان قرار می ‌دهند.

بهترین کوره های القایی کوره هایی هستند که باعث هدر رفت کمتر انرژی می شوند و آنها به صورتی هستند که تا مدت ها می توان آنها را استفاده کرد بدون اینکه آسیبی وارد آنها شود. این توزیع کنندگان سعی می ‌کنند که محصولاتی که ارائه می دهند بسیار مناسب باشد تا مشتریان نیز احساس بهتری را از خرید خودشان داشته باشند.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید