این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کوره القایی اینداکتوترم دست دوم

کوره القایی اینداکتوترم

یک عدد کوره القایی یک تنی ساخت شرکت اینداکتوترم آمریکا به فروش می رسد. کوره دارای دو عدد بوته ی یک تنی می باشد. کوره القایی ساخت شرکت اینداکتوترم از بهترین کوره های موجود در جهان می باشند. این کوره ها دارای راندمان بسیار بالایی می باشند. کوره یک تنی این شرکت دارای قدرت تابلو 400 کیلووات می باشد. برج خنک کننده مدار بسته با کلکتور مسی از تجهیزات همراه کوره می باشد.

کوره القایی امروزه توسط شرکت های مختلفی ارائه می شوند که در دو نوع با سیستم سری و سیستم موازی طراحی و ساخته می شوند. عمده شرکت های سازنده کوره از نوع سیستم موازی یا ترکیبی از سری موازی می باشند. کوره های القایی ساخت اینداکتوترم دارای قدرت ذوب بلایی می باشند و قادرند با مصرف برق کمتر در مقایسه با کوره های القایی چینی ذوب یکسانی را داشته باشند.

بهره برداری از کوره های القایی چینی در دراز مدت باعث بالا رفتن هزینه ها می شود و منطقی به نظر می رسد که در ابتدا هزینه ی بیشتری پرداخت شود وبا خرید کوره اینداکتوترم در ادامه با مصرف برق کمتر در مقایسه با کوره های چینی هزینه ی تولید کاهش پیدا کند. در حال حاضر دو کوره از این برند موجود می باشد که یکی یک تن 400 کیلووات و دیگری 250 کیلو 125 کیلووات می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش کوره القایی می توانید با ما در ارتباط باشید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

1

یک پاسخ به “فروش کوره القایی اینداکتوترم دست دوم”

  1. […] کوره القایی یک تنی اینداکتوترم: این کوره از بهترین نوع برندهای کوره های القایی می باشد.راندمان این کوره ها بسیار بالاست. قدرت و توان مصرفی آنها پایین است. با برق کمتر در مقایسه با کوره های چینی می توانند ذوب یکسان داشته باشند. دو عدد بدنه دارد. برج خنک کننده مدار بسته به همراه یونیت هیدرولیک از تجهیزات این کوره است. تابلو کوره قدرت 400 کیلووات دارد. هر رو بوته ظرفیت یکسان و یک تنی می باشند. کوره در محل نصب و قابل بازدید است. […]

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید