این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کوره القایی دست دوم ذوب فولاد

چگونه کوره القایی بخریم؟کوره القایی یک تنی اینداکتوترمکوره القایی 500 کیلوگرم چینیکوره القایی 3 تن الکتروترم هندوستان
خرید انواع کوره القایی

کوره ذوب فولاد به صورت خاص از کوره های القایی می باشد که به صورت نو و دست دوم به فروش می رسد. هر یک از این کوره ها دارای مزایا و معایبی است که شاید انتخاب کوره را کمی سخت تر کند. کوره القایی بهترین کوره برای ذوب فولاد است. این کوره در ظرفیت های مختلف وجود دارد. کوره القایی فرکانس متوسط معمولاً برای ذوب فولاد و چدن استفاده می شوند. کوره القایی فرکانس بالا برای ذوب و سخت کاری استفاده می شوند. استفاده از کوره های القایی امروزه به دلیل اینکه سرعت و کیفیت ذوب بالایی دارند و به دلیل عدم استفاده از سوخت های فسیلی آلودگی کمتری دارند زیاد مورد استفاده قرار می گیرند. محدودیت های زیادی در تامین سوخت وجود دارد. همین محدودیت ها باعث افزایش تقاضا برای این کوره ها شده است.کوره القایی

چگونه کوره القایی بخریم؟

کوره های القایی امروزه به صورت دست دوم و نو مورد استفاده و خرید و فروش قرار می گیرند. کوره های دست دوم تعدد بالایی دارند و در ظرفیت های مختلفی و با برندهای مختلف وجود دارند. برخی از خریداراین تمایل به خرید کوره القایی دست دوم دارند. در اینجا با معرفی چند کوره القایی که مناسب برای ذوب فولاد و چدن می باشند می پردازیم تا ضمن اطلاع از کوره های موجود در صورت نیاز به خرید کوره در این محدوده ظرفیت، نسبت به سفارش و خرید آن اقدام کنید.

کوره القایی یک تنی اینداکتوترم

این کوره از بهترین نوع برندهای کوره های القایی می باشد.راندمان این کوره ها بسیار بالاست. قدرت و توان مصرفی آنها پایین است. با برق کمتر در مقایسه با کوره های چینی می توانند ذوب یکسان داشته باشند. دو عدد بدنه دارد. برج خنک کننده مدار بسته به همراه یونیت هیدرولیک از تجهیزات این کوره است. تابلو کوره قدرت 400 کیلووات دارد. هر رو بوته ظرفیت یکسان و یک تنی می باشند. کوره در محل نصب و قابل بازدید است.

کوره اینداکتوترم

کوره القایی 500 کیلوگرم چینی

این کوره از سری کوره های القایی با سیستم سری موازی می باشند. این کوره دارای دو عدد بدنه می باشد. سیستم کوره یوکدار می باشد. بوته های یوکدار راندمان بالاتر و اثرات زیست محیطی کمتری دارد. برج خنک کننده و یونیت های هیدرولیک از جمله تجهیزات دیگر این کوره می باشد. کوره کاملاً سالم می باشد و قابلیت راه اندازی و تست در محل را دارد.کوره القایی چینی

کوره القایی 3 تن الکتروترم هندوستان

کوره الکتروترمکوره های الکتروترم در ظرفیت های بالا در ایران موجود می باشد. این کوره ها دارای کیفیت بالایی می باشتد. در حال حاضر کوره الکتروترم موجود با ظرفیت 3 تن می باشد. قدرت تابلو این کوره 1.5 مگاووات می باشد. برج خنک کننده دو عدد، تابلو قدرت، دو عدد بوته استیل شل یوکدار، بانک خازن و چوک و ترانس از مهمترین تجهیزات همراه کوره می باشد.

برای اطلاع از سایر کوره هایدست دوم موجود و در حد نو  و همچنین سفارش ساخت کوره می توانید با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید