این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کوره القایی ذوب برنج و ریخته گری

کوره های ذوب برنجقیمت کوره القایی ذوب برنجساخت کوره القایی ذوب برنجکوره القایی ذوب برنج دست دوم
کوره القایی ذوب برنج

کوره القایی  ذوب برنج برای ریخته گری یک کوره سریع و با راندمان بالا می باشد که برای ریخته گری قطعات برنجی و تزئینی بسیار استفاده می شود و پر فروش می باشد.

کوره القایی ذوب برنج

 

ریخته گری برنج از دیرباز به عنوان یکی از شغل های پر درآمد بحساب می آمد. این آلیاژ نسبتاً با ارزش در قطعات صنعتی به دلیل داشتن خواص متفاوت مکانیکی و شیمیایی استفاده زیادی دارد. همچنین بسیاری از قطعات تزئینی نیز با این آلیاژ ساخته می شود. برنج قابلیت این را دارد که در رنگ های مختلف تولید شود.

کوره های ذوب برنج

کوره های مختلفی برای ذوب برنج استفاده می شوند که شامل کوره های گازی و بوته ای، کوره های المنتی و کوره های القایی می باشد. در حال حاضر کوره القایی در حجم های صنعتی استفاده زیادی برای این کار دارد. کسر بار پایین، سرعت ذوب بالا و کیفیت بالای ذوب از مهمترین دلایل استفاده از این کوره هاست.

کوره های ذوب آهن

قیمت کوره القایی ذوب برنج

ذوب برنج به دلیل اینکه در دمای پایین تری صورت می گیرد نیازمند دمای پایین تر می باشد. ویژگی های کوره های القایی مورد استفاده برای ذوب برنج به صورت خاصی طراحی می شود تا کسربار به حداقل برسد. برنج به راحتی در این کوره ها قابل آلیاژ سازی می باشد. کیفیت بالای ذوب را می توان در این کوره ها تجربه کرد.

کوره القایی ذوب برنج

ساخت کوره القایی ذوب برنج

در ساخت کوره القایی مخصوص ذوب برنج از توان پایین تر استفاده می شود. بنابر این در یک ظرفیت یکسان با فولاد میزان برق کمتری مورد نیاز می باشد. بنابر این در مدت زمان کمتری نیز ذوب باید آماده شود. سرعت ذوب کوره القایی بالاست. اگر به صورت اختصاصی به ذوب برنج مشغول هستید بهتر این است تا به صورت سفارشی ساخت یک کوره القایی را به متخصصین بسپرید.

کوره القایی ذوب برنج

کوره القایی ذوب برنج دست دوم

کوره القایی ذوب برنج

یک کوره القایی مناسب برای ذوب برنج با ظرفیت حدود ۲۵۰ کیلوگرم برنج با قابلیت ذوب استیل به فروش می رسد. کوره قادر است در حدود ۳۰ دقیقه ذوب برنج را آماده کند. کوره القایی فوق ساخت تمکا می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است. شامل یک بوته، برج خنک کننده، تابلو ۲۰۰ کیلووات پک هیدرولیک و کنسول می باشد. جهت سفارش ساخت کوره های نو با کیفیت بالا برای ذوب برنج یا خرید کوره دست دوم مشابه با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید