این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کوره القایی ذوب و ریخته گری فلزات

انواع کوره القاییروش فروش کوره القایی ذوبقیمت فروش کوره القایی ذوب و ریخته گرینحوه ذوب کوره القاییبهترین کوره القایی ذوب
کوره القایی ذوب و ریخته گری

فروش کوره القایی ذوب و ریخته گری جهت استفاده در کارگاه های تولید قطعات با ظرفیت های مختلف صورت میگیرد. این کوره ها برای ذوب فلزات مختلف بویژه فولاد و چدن مورد استفاده قرار میگیرند.

کوره القایی ذوب و ریخته گری

انواع کوره القایی

کوره های القایی در انواع مختلفی ساخته می شوند. این کوره ها برای ذوب و گرمایش به صورت مجزا کاربرد دارند. ایجاد گرما به روش القا در صنعت ذوب و نیز سایر صنایع مانند فورج استفاده می شوند. اساس این کار ایجاد حرارت بر پایه ی القای الکترو مغناظیس ناشی از عبور جریان متناوب با فرکانس بالا از سیم پیچ یا کویل می باشد. بر این اساس کوره ها را در سه نوع فرکانس شبکه، فرکانس متوسط و فرکانس بالا تولید می کنند.

کوره ذوب القایی

روش فروش کوره القایی ذوب

در هنگام فروش کوره القایی ابتدا کاربرد کوره مد نظر قرار می گیرد. اینکه کوره برای ذوب یا گرمایش استفاده قرار میگیرد مهم است. در این حالت بعد از بررسی کاربرد کوره و نیاز مشتریان ظرفیت کوره مشخص می شود. بعد از مشخص شدن ظرفیت کوره و فلزی که قرار است ذوب شود طراحی و ساخت کوره بر اساس نبازهای مشتریان صورت می گیرد. ساخت سفارشی یکی از راه های بسیار عالی برای خرید کوره القایی می باشد.

ساخت کوره القایی

قیمت فروش کوره القایی ذوب و ریخته گری

قیمت کوره القایی تحت تاثیر عوامل مختلف می باشد. اولین مورد شاید بتوان گفت نوع فلزی است که قرار است ذوب شود. مشخص شدن نوع فلز با ظرفیت کوره تعیین کننده مشخصات فنی کوره می باشد. وقتی این مشخصات تعیین شد بر این اساس طراحی و ساخت کوره صورت میگیرد و بنابر این تجهیزات مورد استفاده در کوره و مشخصات فنی آن تعیین می شود. به این طریق می توان قیمت دقیقی از کوره القایی براورد کرد. پس اگر به دنبال قیمت دقیق کوره می باشید پس از بررسی و تعیین تمامی نیازهای خود با ما ارتباط بگیرید.

ساخت کوره القایی

نحوه ذوب کوره القایی

این کوره برای ذوب کردن فلزاتی از قبیل آن استفاده می شود. عبور جریان متغیر از سیم پیچ یا همان کوئل، میدان مغناطیسی شدیدی در داخل فضای کوئل ایجاد می شود. این میدان یا شار مغناطیسی بر روی هر جسم فلزی که داخل فضای کوئل قرار میگیرد تاثیر میگذارد. عبور این شار از جسمی که در فضای کوئل قرار میگیرد ولتاژ یا اختلاف پتانسیل زیادی را فراهم میگند. بسته بودن مسیر باعث ایجاد جریان الکتریکی می شود. این جریان الکتریکی باعث گرم شدن قطعه فلزی می شود. این گرما را تلفات فوکو و هیسترزیس می نامند. این تلفات در کوره القایی برای گرم کردن و ذوب فلزات بکار می رود. عوامل متعددی می توانند بر شدت گرمای ایجاد شده موثر باشند. این عوامل نظیر اندازه کوئل، نوع فلز و فرکانس کاری بیسترین تاثیر را دارند.

کویل کوره القایی

بهترین کوره القایی ذوب

امروزه از کوره های القایی فرکانس متوسط بیشترین استفاده برای ذوب و ریخته گری فلزات مختلف می شود. این کوره ها بهترین گزینه می باشند. مخصوصاً فولاد و چدن که کوره های دیگر قابلیت ذوب این فلزات را در مقیاس کم ندارند. بر این اساس ساخت این کوره در ظرفیت های مختلف کارگاهی با قیمت مناسب صورت می گیرد. استفاده از این کوره ها و جایگزینی آن با کوره های سنتی به مشتریان و خریداران عزیز توصیه می شود.

تامین خازن کوره القایی

برای اطلاع از قیمت های فروش و  و سفارش ساخت کوره القایی ذوب و ریخته گری متناسب با نیاز خود با قیمت مناسب و با کیفیت بالا در کوتاهترین زمان ممکن می توانید با ما تماس بگیرید. این یک پیشنهاد عالی است که به امتحانش می ارزد. مارا دنبال کنید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید