این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کوره القایی ذوب چدن دست دوم

انواع کوره ذوب چدنکوره های دوار:کوره های ذوب القایی
کوره القایی ذوب چدن

کوره القایی ذوب چدن و فولاد در ظرفیت های مختلف موجود می باشد که به صورت دست دوم و با قیمت مناسب به فروش می رسد. کوره های دوار نیز در ظرفیت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل اینکه این کوره ها با توجه به مشکلات ناشی از ذوب و سوخت مورد استفاده کمتر مورد استفاده قرار می گیرند و با کوره های القایی جایگزین می شوند شما می توانید علاوه بر خرید کوره دست دوم القایی کوره های دوار خود را به فروش برسانید. کوره های دست دوم در ظرفیت های مختلف و برای ذوب چدن و فولاد از نوع القایی موجود است که می توانید موجود بودن ظرفیت های مورد درخواست خود را از طریق تماس با ما خریداری نمایید.

 

کوره القایی دست دوم

انواع کوره ذوب چدن

کوره هایی که قابلیت ذوب چدن دارند دو نوع می باشند.

کوره های دوار:

این کوره ها از گذشته های خیلی دور برای ذوب و ریخته گری چدن استفاده می شدند. امروزه استفاده از این کوره ها برای ذوب چدن رو به کاهش می باشد و به دلیل آلودگی زیاد کمتر استفاده می شوند. کوره های ذوب دوار با محدودیت های بوجود آمده در عرضه سوخت رو به تعطیلی می روند.

کوره ذوب دوار چدن

کوره های ذوب القایی

کوره القایی ذوب چدنکوره های ذوب القایی جدیدترین و بهترین کوره مورد استفاده برای ذوب چدن می باشد. این کوره ها در ظرفیت های مختلف و با کیفیت متفاوت قابل تولید می باشند. اصلی ترین علت استفاده از کوره های القایی کیفیت و سرعت بالای ذوب به همراه امکان استفاده عمده از ضایعات و آلیاژ سازی دقیق در این کوره ها می باشد. در صورتی که به دنبال کوره القایی ذوب چدن هستید با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید