این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کوره القایی ذوب 250 کیلو

کوره القایی

کوره القایی از بهترین کوره های مورد استفاده برای ذوب می باشد. این کوره با برق کار می کند. کوره های القایی در ظرفیت های مختلف تولید می شوند و با قیمت های مختلف به فروش می رسند. یکی از راه ها برای خرید ارزانتر خرید کوره به صورت دست دوم است. کوره های دست دوم در ظرفیت های مختلف وجود دارند. کوره القایی 250 کیلو، 300 کیلو، 400 کیلو، 500 کیلو، یک تن و دو تن از این جمله می باشد که به صورت دست دوم و در حد نو وجود دارد.

کوره ذوب القایی شاید برای شما بهترین انتخاب باشد اما با توجه به اینکه این کوره ها تنوع زیادی دارد و به صورت دست دوم دارای کارکردهای متفاوتی می باشد باید در خرید خود دقت نمایید. حرید کوره القایی دست دوم اگرچه در وهله اول هزینه کمتری را به همراه دارد اما باید در نظر بگیرید که اگر کوره مرتب و سالم نباشد می توند در برخی مواقع هزینه بالاتری نسبت به کوره نو را تحمیل نماید.

ما با ارتباط با تولید کنندگان و کارگاه های ریخته گری بهترین کوره ها را به شما پیشنهاد می دهیم. کوره های مورد استفاده عمدتا از کوره های ایرانی، چینی و هندی می باشند. نمونه ای از این کوره ها ساخت شرکت اینداکتوترم، تپکا، دماوند الکتروترم و سایر شرکت های سازنده داخلی و خارجی می باشند که در صورتی که قصد خرید کوره القایی مورد نیاز خود را دارید می توانید برای اطمینان از خرید محصول با کیفیت و خرید مطمئن با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید