این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کوره القایی ذوب 3 تنی دماوند دست دوم

کوره القایی دست دوم

کوره القایی ساخت شرکت دماوند به فروش می رسد. این کوره ساخت شرکت دماوند می باشد و با قیمت مناسب به فروش می رسد. کوره القایی نو بوده و هنوز کار نکرده است. این کوره دارای ظرفیت 3 تن می باشد. قدرت تابلو کوره برابر 1500 کیلووات یا 1.5 مگاوات می باشد. تجهیزات همراه کوره القایی کامل می باشد. برج خنک کننده تنها تجهیز این کوره است که وجود ندارد. بقیه تجهیزات به همراه کوره ارائه می شود.

شرکت کوره های القایی دماوند از بهترین سازنده های کوره القایی در ایران می باشد که تولیدات آن قابل رقابت با کوره های حارجی می باشد. محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند. این شرکت یکی از شرکت های سازنده کوره های القایی با ظرفیت بالا می باشد که محصولات آن در کارخانه های زیادی مورد بهره برداری قرار می گیرند. کوره القایی با کیفت از محصولات اصلی این کارخانه می باشد.

کوره های دست دوم در ظرفیت های مختلف موجود می باشد. یکی از جدید ترین و بهترین کوره ها در ظرفیت بالا همین کوره القایی دماون می باشد که ظرفیت 3 تن دارد. کوره دیگری با ظرفیت 2 تن نیز موجود می باشد. کوره دو تنی ساخت شرکت تپکا و از نوع استیل شل و یوکدار می باشد که با لوازم و تجهیزات کامل می باشد. این کوره نیز کاملاً نو بوده و تا بحال نصب و راه اندازی نشده است و با قیمت مناسب به فروش می رسد. برای اطلاع از قیمت و سایر کوره های موجود می توانید با ما در تماس باشید. خرید بهتر و با هزینه متر را با ما تجربه کنید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید