این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کوره القایی ذوب ۵۰۰ کیلو

کوره القایی ۵۰۰ کیلو چینی دست دومکوره القایی ذوب ۵۰۰ کیلو اورهال شده
کوره القایی ذوب ۵۰۰ کیلو دست دوم

آیا قصد خرید کوره دست دوم ولی درحد نو از نوع کوره القایی را دارید که خرید خود را با قیمت مناسب انجام دهید؟ نطر شما راجع به کوره القایی ذوب ۵۰۰ کیلو چیست؟ اگر بله است مسیر را درست انتخاب نموده اید. اینجا محلی برای عرضه کوره های دست دوم و در حد نو و نیز سفارش ساخت کوره نو می باشد که برای خرید کوره دست دوم و مطمئن برای خود می توانید با ما در ارتباط باشید. در حال حاضر یک کوره ۵۰۰ کیلو چینی و یک کوره القایی ۵۰۰ کیلو طرح اروپایی پیشتاز موجود می باشد.

کوره القایی ۵۰۰ کیلو چینی دست دوم

کوره القایی 500 کیلو دست دوم

این کوره القایی دو بوته دارد. یکی از بوته ها گیربکسی است که بوته گیربکسی ساخت چین است. یکی دیگر از بوته ها هیدرولیک هست این بوته هیدرولیک ساخت ایران است و از کیفیت خوبی برخوردار می باشد. بوته هیدرولیک کور القایی قابلیت ذوب تا ۶۰۰ کیلوگرم را نیز دارد. تجهیزات همراه کوره شامل برج خنک کننده مدار باز گالوانیزه، یونیت هیدرولیک،کابل های آب و برق برای دو هدد بوته، پمپ های آب برای بوته، تابلو و دوش برج حنک کننده. برای اطلاع از قیمت می توانید با ما تماس بگیرید.

کوره القایی ذوب ۵۰۰ کیلو اورهال شده

کوره القایی دست دوم

یک عدد کوره القایی ذوب ۵۰۰ کیلو گرم اورهال شده نیز موجود می باشد. این کوره دارای دو بوته هیدرولیک است. هر دو بوته در حد نو می باشد. تابلو قدرت کوره ۲۵۰ کیلووات می باشد. این قدرت برای کوره ۵۰۰ کیلو فولاد یک مقدار ضعیف است اما برای ذوب چدن بسیار مناسب است. برج خنک کننده مداربسته فایبرگلاس، پمپ های آب، پک هیدرولیک، کنسول اپراتوری، کابلهای آّ و برق، مخازن آب و بقیه تجهیزات همراه کوره نیز به فروش می رسد.

کوره القایی اینداکتوترم

استفاده و خرید کوره القایی دست دوم به کسانی پیشنهاد می شود که هزینه خرید کوره نو را ندارند. در غیر اینصورت با توجه به اینکه این کوره های دست دوم کارکرد های زیادی دارند معمولا توصیه نمی شوند. مشتریان می توانند کوره های القایی نو را با کیفیت بالا و با قیمت مناسب و با شرایط مناسب خریداری کنند و از خدمات گارانتی و نصب همراه کوره نیز استفاده نمایند. برای اطلاع از قیمت کوره های نو و سفارش ساخت کوره القایی درجه یک با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید