این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کوره ذوب و ریخته گری فولاد

روش ذوب و ریخته گری فولاد
فروش کوره ذوب و ریخته گری

کوره ذوب و ریخته گری فولاد شامل کوره القایی و قوس می باشد که فروش کوره القایی جهت ریخته گری قطعه و شمش در این مرکز صورت می گیرد. کوره هایی که امروزه در کارگاه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند از سری کوره های القایی فرکانس متوسط می باشند. کوره های القایی بهترین کوره برای ذوب فولاد و چدن می باشند و جاگزینی مناسب و عالی برای کوره های دوار ذوب چدن جهت افزایش کمی و کیفی تولید می باشد. شما می توانید جهت ذوب فولاد و چدن از مزایای این کوره ها با قیمت مناسب تری برخوردار شوید.فروش کوره ذوب و ریخته گری

روش ذوب و ریخته گری فولاد

فولاد یا به عبارتی آلیاژ فولاد ترکیبی آلیاژی از آهن می باشد که معمولا دارای درصد پایین تری کربن می باشد. در صورتی که این درصد افزایش پیدا کند چدن تشکیل می شود. فولاد دارای نقظه ذوب در خدود ۵۵۰ درجه سانتی گراد می باشد. رسیدن به این دمای ذوب ار دست هر کوره ای بر نمی آید. با توجه به اینکه در هنگام ریخته گری نیاز به فوق ذوب نیز می باشد باید کوره قادر باشد دمایی در حدود ۱۶۵۰ تا ۱۷۰۰ درجه سانتی گراد را تامین کند. درمقیاس کارگاهی فقط کوره القایی این قابلیت را دارد.

کوره القایی صنعتی

در کوره القایی میدان مغناطیسی شدیدی ایجاد می شود که در فصای کویل قلز در اثر این میدان های مغناطیسی دمای آن بالا می رود و سبب ذوب شدن آن ی شود. ریخته گرانی که به فکر توسغه کار خود هستند، این کوره های را به سرعت مورد استفاده قرار می دهند. افزایش کیفیت و کمیت تولید با استفاده از این کوره ها فراهم می شود. شما هم اگر به دنبال گسترش کار خود هستید با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید