این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کوره ۵۰۰ کیلو القایی

کوره ۵۰۰ کیلو القایی دست دومکوره ذوب القایی ۱۰۰ کیلوگرم
کوره 500 کیلو القایی

یک عدد کوره ۵۰۰ کیلو گرم القایی با ظرفیت ذوب ۵۰۰ کیلو چدن و فولاد با قابلیت ذوب گیری تا ۷۰۰ کیلوگرم ساخت ایران از سری کوره های طرح اروپایی موجود می باشد. این کوره با قیمت مناسب به فروش می رسد.. این کوره دارای دو عدد بدنه است که بعد از نصب به مدت یک ماه مورد استفاده قرار گرفته است. کوره به همراه تابلو برق ۳۲۰ کیلووات می باشد و برج خنک کن و سایر تجهیزات نیز همراه آن می باشد.کوره القایی دست دوم

کوره ۵۰۰ کیلو القایی دست دوم

کوره ۵۰۰ کیلو گرم از بین کوره های القایی بیشترین استفاده را دارد. این کوره در دو نوع قدرت ۲۵۰ و ۳۵۰ کیلووات قابل طراحی و ساخت می باشد. کوره های القایی موجود به صورت دست دوم معمولاً دارای توان ۳۵۰ کیلووات می باشند. این کوره ها قادرند تا مدت زمان کمتر از یک ساعت ذوب را آماده نمایند. با توجه به اینکه کارکرد های کوره های مختلف القایی متفاوت می باشد این کوره ها تجهیزات مختلفی دارند و با قیمت مناسبی نسبت به کوره نو به فروش می رسد. بنابر این در صورتی که یک کوره سالم و آماده به کار موجود باشد، خرید کوره دست دوم منظقی به نظر می رسد. چراکه می تواند تا حد زیادی هزینه های اولیه را کاهش دهد.

کوره القایی دست دوم

کوره ذوب القایی ۱۰۰ کیلوگرم

کوره ذوب دست دوم

یک عدد کوره القایی دست دوم و کم کارکرد با ظرفیت ۱۰۰ کیلوگرم و قابلیت ذوب گیری تا ۱۵۰ کیلوگرم موجود می باشد. این کوره دارای یک عدد بوته گیربکسی می باشد. کابل آب و برق، تابلو قدرت ۱۰۰ کیلووات، برج خنک کننده مداربسته از اصلی ترین تجهیزات همراه کوره می باشد. شما برای خرید کوره دست دوم و نیز خرید کوره القایی در ظرفیت های مختلف به صورت نو می توانید با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید