این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کویل کوره القایی

انواع کویل کوره القاییساخت کویل یا سلف کوره القایی
کویل کوره القایی

در انواع کوره القایی کوبل نقش بسیارمهم و اساسی دارد و ساخت و فروش این تجهیزات با قیمت مناسبی صورت می گیرد. کویل کوره القایی که اصلی ترین جزء بوته کوره بوده و در واقع عامل ایجاد و محفظه نگهداری ذوب می باشد در اثر عوامل مختلف دچار تخریب می شوند. کویل ها در مقطع های مختلف ساخته می شوند که گرد، مستطیل و مربع از جمله این مقاطع می باشد. کویل را بسته به کوره و با توجه به مشخصات تابلو قدرت طراحی و می سازند. در صورتی که نیازمند کویل می باشید می توانید با قیمت مناسب و با توجه به نوع کوره خود این قطعه را خریداری نمایید.

انواع کویل کوره القایی

ساخت کوره القاییکویل در بوته کوره القایی در دو نوع اصلی و خنثی استفاده می شوند. این کویل ها از دو جنس مس و استیل ساخته می شوند. کویل های اصلی معمولاً از مس و کویل های خنثی از مس و استیل می باشد. این کویل ها می توانند به مرور زمان خورده شوند و باعث سوراخ شدن یا تغییر شکل آن شود. به همین دلیل نیاز به تعویض یا تعمیر پیدا می کنند. در صورتی که قصد تعمیر یا ساخت کویل برای کوره القایی دارید ما این کار را با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای شما انجام می دهیم. با ما تماس بگیرید.

ساخت کویل یا سلف کوره القایی

 

قطعات یدکی کوره القایی

در کوره القایی از کویل های مختلف استفاده می شود. کویل اصلی در داخل بوته قرار می گیرد. اما در این کوره کویل هایی هم در داخل تابلو قرار می گیرند که اصلی ترین آنها کویل یا سلف مربوط به لینک دی سی یا چوک می باشد. این کویل ها و سایر کویل های مربوط به کوره القایی با کیفیت بالا تولید می شوند. برای اطلاع از قیمت و سفارش کالای مورد نیاز می توانید تماس بگیرید.

 

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید