این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع کوره القایی ذوب ضایعات

انواع کوره برای ذوب ضایعاتکوره های بوته ایکوره ذوب دوارکوره القایی ذوب ضایعات
فروش کوره القایی ذوب چدن

کوره القایی با توجه به اینکه انواع مختلفی دارند می توانند برای ذوب ضایعات مختلف به کار بروند و قیمت متفاوتی داشته باشند. یکی از استفاده های اصلی کوره القایی ذوب ضایعات برای ذوب و بازیافت ضایعات متعددی می باشد که در صنایع مختلف تولید می شوند. این کوره توانایی ذوب ضایعات را بهترین راندمان و حداقل میزان اتلاف ذوب دارند. از این رو علاقه برای بکارگیری این کوره جهت ذوب فلزات مختلف روز به روز افزایش می یابد. این مسئله باعث شده تا کم کم استفاده از کوره های با سوخت فسیلی کاهش پیدا کند.کوره القایی ذوب ضایعات

انواع کوره برای ذوب ضایعات

کوره های مختلفی برای ذوب ضایعات استفاده می شود. این مسئله به نوع فلزی که باید ذوب شود بستگی دارد.عمده کوره هایی که برای ذوب ضایعات استفاده می شوند شامل موارد زیر می شود.

کوره های بوته ای

کوره بوته ای

این کوره ها برای ذوب فلزات با دمای پایین و معمولاً زیر ۱۲۰۰ درجه استفاده می شود. این کوره به طور عمده برای ذوب ضایعات مختلف آلومینیوم استفاده می شود. ضایعات الومینیوم می تواند شامل آلومینیوم نرم و خشک باشد. استفاده از این کوره از ظرفیت یک کیلو تا حداکثر ۵۰۰ کیلو معمول می باشد. بزرگترین عیب این کوره هزینه بالای بوته های آن و سرعت پایین ذوب در مقایسه با کوره القایی ذوب ضایعات می باشد.

کوره ذوب دوار

کوره دوارکوره های دوار از قدیم برای ذوب استفاده می شده است. این کوره از کوره های شعله مستقیم است و در واقع شعله مستقیماً با فلز در تماس می باشد. استفاده از این کوره برای ذوب ضایعات چدن بیشتر می باشد و به عنوان کوره ذوب چدن شناخته شده می باشد. دیگر کاربرد کوره های دوار برای فراوری خاک های معدنی و ذوب و بازیافت سرب از خاک و ضایعات می باشد. این کوره امروزه به دلیل مشکلات ناشی از آلودگی بالا و نبود سوخت کم کم دارد جای خود را به کوره های دیگر می دهد. از جمله معایب این کوره آلودگی بالا و نیز کسر بالای ذوب برای فلزات غیر آهنی به دلیل تماس مستقیم شعله با ذوب می باشد.

کوره القایی ذوب ضایعات

کوره القایی ذوبکوره القایی گسترده ترین دامنه کاربرد را دارد. این کوره در ذوب فلزات گوناگونی کاربرد دارد. اصلی ترین هدف استفاده از کوره القایی ذوب ضایعات برای ذوب ضایعات آهن می باشد. چراکه برای ذوب فلزات دیگر کوره های قبلی قابلیت ذوب را دارد. تنها کوره ای که می تواند در ظرفیت های پایین جوابگوی کارگاه های کورچک برای ذوب ضایعات باشد کوره القایی می باشد. از این کوره با توجه به قابلیت تغییر در مشخصات فنی کوره برای تمام فلزات می توان استفاده کرد. از جمله مزایای اصلی این کوره نبود آلودگی، کیفیت بالای ذوب و راحتی کارکردن با این کوره و نیز راندمان بالا در مقایسه با بقیه کوره ها است.کوره القایی ذوب

کوره های القایی برای ذوب ضایعاتی از قبیل فولاد و چدن و همچنین ذوب مس و برنج و آلومینیوم قابل استفاده هستند. این کوره ها در ظرفیت های مختلف تولید می شوند. به دلیل تنوع در طرح ها و نیز تجهیزات دارای قیمت های متنوعی می باشند. بر همین اساس با قیمت های مختلفی عرضه می شوند. مشتریان می توانند بهترین کوره ها را برای ذوب ضایعات و افزایش راندمان تولید انتخاب نمایند. برای اطلاع از قیمت روز و شرایط فروش و همچنین سفارش ساخت کوره القایی با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید