این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کوره القایی ذوب فولاد

انواع کوره القایینصب انواع کوره القایی ذوبقیمت خرید انواع کورهبهترین کوره برای ذوب فولاد
کوره القایی ذوب فولاد

در بین انواع کوره که برای ذوب تولید می شوند کوره القایی برای ذوب و ریخته گری فولاد استفاده می شوند. این کوره ها نسبت به سایر کوره ها از قیمت بالاتری برخوردار هستند. قیمت کوره القایی که معمولاً برای ذوب فولاد و چدن استفاده می شوند به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از این موارد در ذیل به اختصار بیان می شود.

انواع کوره القایی

کوره های القایی موجود در دنیا در چند سیستم متداول تولید می شوند که شامل انواع کوره های فرکانس شبکه، کوره های فرکانس متوسط و کوره های فرکانس بالا می باشند. این کوره ها هر یک دارای خصوصیاتی می باشد. کوره های فرکانس شبکه عمدتاً به عنوان نگهدارنده ذوب استفاده می شوند. کوره های فرکانس متوسط امروزه بیشترین میزان مصرف را دارند چراکه هم به عنوان نگهدارنده و هم به عنوان کوره ذوب می تواند مورد بهره برداری قرار بگیرد با این تفاوت که سرعت ذوب بالاتری دارند.

کوره های القایی فرکانس بالا نیز نمونه ای دیگر از این کوره ها می باشند. این کوره ها در فرکانس های بالا کار میکنند و معمولاً به کوره های IGBT معروف و شناخته می شوند. این کوره ها در بیشتر مواقع برای پیشگرم و برخی مواقع برای ذوب استفاده می شوند.کوره القایی

نصب انواع کوره القایی ذوب

کوره های القایی به دلیل اینکه باید به صصورت تخصصی نصب و راه اندازی شوند دارای هزینه های نصب و راه اندازی می باشند. البته این بستگی به نوع کوره دارد. هزینه نصب و راه اندازی نیز بخشی از هزینه کوره است که به قیمت کوره القایی افزوده می شود. در کوره های نو معمولاً بخاطر گارانتی کوره، نصب توسط سازنده صورت می گیرد. در کوره های دست دوم و کارکرده هزینه نصب بر عهده خریدار می باشد و این باعث افزایش قیمت کوره می شود.

قیمت خرید انواع کوره

کوره القاییقیمت تمام شده یکی از موارد مهم در خرید کوره القایی می باشد. انواع کوره القایی دارای قیمت های متعددی می باشند. میزان کارکرد، برند سازنده کوره القایی، لوازم کوره القایی و تجهیزات همراه کوره از جمله مواردی می باشند که تاثیر زیادی بر روی قیمت کوره القایی دارند. قیمت کوره القایی البته می تواند وابسته به نوع ذوب باشد. چراکه نوع ذوب تعیین کننده توان کوره و تجهیزات مورد نیاز می باشد. پس جمیع این موارد میتواند در قیمت خرید کوره القایی موثر باشند.

بهترین کوره برای ذوب فولاد

کوره القایی

کوره های القایی امروزه در کارگاه های کوچیک مورد استفاده قرار می گیرند. این کوره بهترین کوره برای ذوب فولاد و چدن می باشد. کوره القایی در توان بالا برای ذوب فولاد و استیل و در توان پایین برای ذوب چدن کاربرد فراوانی دارد. از این کوره می توان برای ذوب سایر فلزات نیز استفاده کرد. پس اگر به دنبال خرید کوره برای ذوب و ریخته گری می باشید کوره القایی بهترین انتخاب می باشد. معمولاً در ظرفیت های ۱۰۰ کیلو گرم تا چند تن برای فروش موجود می باشند. مناسب ترین ظرفیت برای کارگاه های قطعه ریزی ۲۰۰ و ۳۰۰ کیلوگرم می باشد. برای خرید هر ظرفیتی از کوره القایی می توانید با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید