این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع کوره القایی ساده

کوره القایی برقی چه ویژگی هایی دارد؟عرضه بدون واسطه کوره القایی ساده

کوره القایی ساده یک کوره کاربردی در صنایع ذوب فلزات است. عملکرد خوب، از آنجا که گرما در توده فلز مذاب تولید می شود. جریانهای الکترومغناطیسی حرکت مفیدی ایجاد می کنند، زیرا جرم ذوب را یکنواخت می کنند. کنترل انتقال دما کم و بیش سریع انجام می شود بسیار دقیق است. می تواند در خلا ذوب شود. اکسیداسیون بسیار کم است. برای استعلام قیمت انواع کوره القایی ساده تا انتها این مطلب را مطالعه نمایید.

قیمت انواع کوره القایی ساده

کوره القایی برقی چه ویژگی هایی دارد؟

کوره القایی برقی چه ویژگی هایی دارد؟ دینام با فرکانس بالا، انرژی متناوب مورد استفاده توسط کوره القایی را تأمین می کند، این انرژی برای تنظیم ضریب توان از طریق یک بانک خازن اتوماتیک عبور می کند. یک سنسور دما دمای فر را حس می کند، سیگنال به یک نشانگر دما و به نوبه خود به یک کنترل کننده یا تغییر دهنده سرعت منتقل می شود. متغیر سرعت دور در دقیقه را تنظیم می کند، با این کار فرکانس دینام را تغییر می دهد.

کوره های القایی در درجه اول به این دلیل استفاده می شوند که نسبتاً تمیز هستند، می توانند مواد را به سرعت ذوب کنند و به طور کلی برای نگهداری و کارکرد مقرون به صرفه هستند. آنها همچنین امکان کنترل دقیق دما و گرما را فراهم می کنند. از آنجا که آنها خیلی زود گرما می گیرند، نباید در بین عملیات به منظور صرفه جویی در منابع انرژی و کمک به مدیریت هزینه های عملیاتی، در حال اجرا باشند.

از القای گرما می توان برای جوشکاری یا جوشکاری ساده مس، برنز، برنج یا فولاد استفاده کرد. جمع شدن ممکن است شامل مونتاژ قطعات برای ساخت دقیق باشد. فرآیندهای ریخته گری را می توان با مواد بتنی سازگار با گرمای القایی انجام داد. این فلزات شامل فولاد، برنز، مس و برنج است.

عرضه بدون واسطه کوره القایی ساده

عرضه بدون واسطه کوره القایی ساده عرضه کوره القایی ساده برقی بدون واسطه توسط ما انجام می شود. کوره القایی برقی دسته ای از تجهیزات گرمایش و سخت شدن هستند که در طیف گسترده ای از تنظیمات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. این کوره های سنگین به جای استفاده از روشهای ذوب سنتی، برای گرم کردن و ذوب بسیاری از انواع مختلف فلزات از طریق القای الکترومغناطیسی مورد استفاده قرار می گیرند.

مدرن ترین کارخانه های ریخته گری از این نوع کوره ها استفاده می کنند و بیشتر کارخانه های ریخته گری در حال جایگزینی کوره های بلند با کوره های القایی هستند، به این دلیل که گرد و غبار زیادی در بین سایر آلاینده ها ایجاد می کنند. از کوره های القایی می توان برای ذوب، جوشکاری، تصفیه یا جمع شدن هر ماده ای که برای استفاده با گرمای القایی مناسب است استفاده کرد. درمان می تواند شامل مواد بازپخت، سخت شدن یا تعدیل مواد باشد.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید