این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع کوره ذوب القایی

انواع کوره ذوب فلزاتانواع کوره ذوب القایی مناسب برای صنعتعوامل موثر بر قیمت کوره القایی
قیمت فروش انواع کوره ذوب القایی

انواع کوره ذوب القایی را می توانید با قیمت مناسب و بی نظیر و کاملاً رقابتی و با کیفیت بالا خریداری نمایید.

فروش انواع کوره القایی

انواع کوره ذوب فلزات

کوره های ذوب بسته به نوع فلز دارای انواع مختلفی می باشند. این فلزات دارای دماهای ذوب متفاوتی می باشند. کوره های ذوب شامل انواع مختلفی از کوره می باشد که مهمترین و پر استفاده ترین این کوره ها شامل کوره های القایی، بوته ای گازی و دوار از این جمله می باشند. این کوره ها هر کدام برای دو یا چند فلز مناسب می باشند که در ظرفیت های مختلف و با کیفیت های بالا قابل تولید هستند.

کوره دست دوم القایی

انواع کوره ذوب القایی مناسب برای صنعت

بهترین و تمیزترین کوره ای که برای ذوب فلزات مختلف موجود می باشند، کوره های ذوب القایی می باشد. این کوره ها با برق شهری کار می کنند. از طرفیت چند کیلو برای فلزات گرانبها تا چندین تن برای فولاد و چدن مورد استفاده قرار می گیرند. کوره های القایی را در ایران با کیفیت بالا تولید می کنند. مناسب ترین و کم هزینه ترین و به صرفه ترین کوره، کوره القایی می باشد. کوره های القایی دارای هزینه تولید پایین و کیفیت و سرعت ذوب بالا می باشند. این سه مورد استفاده از این نوع کوره در صنعت را افزایش داده است. کوره های مختلف مورد استفاده بر اساس دامنه فرکانس کاری کوره به سه نوع فرکانس شبکه، فرکانس متوسط و فرکانس بالا طبقه بندی می شوند.

کوره القایی ذوب چدن

عوامل موثر بر قیمت کوره القایی

عوامل مختلفی بر روی قیمت نهایی کوره القایی موثر می باشند. ظرفیت کوره، تجهیزات همراه کوره، کیفیت لوازم استفاده شده، نوع سیستم کوره و تجهیزات جانبی بر روی قیمت کوره موثر می باشد. به طور کل کوره های القایی دارای قیمت بالاتری نسبت به بقیه کوره ها می باشند. این کوره ها تجهیزات متعددی دارند که هر یک ب تنهایی قیمت بالایی دارد.. برای اطلاع از قیمت و شرایط فروش کوره القایی می توانید با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید