این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بهترین کوره القایی ذوب یک تن

خرید بهترین کوره القاییخرید کوره یک تن دست دوم
ساخت و فروش بهترین کوره القایی

بهترین راه خرید کوره ذوب آهن با ظرفیت یک تن با قیمت مناسب خرید دست دوم می باشد. کوره ذوب فولاد القایی در ظرفیت مختلف به صورت دست دوم در حال حاضر با کیفیت های مختلف و ساخت شرکت های گوناگون موجود می باشند. بهترین کوره القایی که در حال حاضر موجود می باشند شامل کوره یک تن چینی با دو عدد بوته و برج خنک کن و سایر لوازم می باشد. کوره دیگری که موجود است یک عدد کوره یک تن تپکا می باشد که دارای دو عدد بدنه و سایر لوازم تجهیزات از قبیل برج خنک کن و یونیت هیدرولیک و تابلو قدرت ۶۵۰ کیلووات می باشد که در حال حاضر نصب می باشد و قابل تست است. برای اطلاع از قیمت و شرایط فروش می توانید با ما تماس بگیرید.

بهترین کوره القایی

خرید بهترین کوره القایی

کوره القایی بهترین کوره ای است که برای کار صنعتی استفاده می شود. مشتریان همیشه به دنبال خرید کوره القایی با بهترین کیفیت می باشد. شما نیز حتما همین نظر را دارید. کوره های یک تنی جزء کوره هایی می باشد که هم استفاده برای تولید شمش دارد و هم برای ریخته گری قطعات استفاده می شود. این کوره ها ظرفیتی بینابین دارند. در صورتی که قصد خرید کوره با قیمت مناسب را دارید می توانید با ما تماس بگیرید.بهترین کوره القایی

خرید کوره یک تن دست دوم

دو عدد کوره القایی دست دوم یک تن موجود می باشد. یکی از این کوره ها چینی و دیگری ایرانی است. هر دو کوره دارای ظرفیت یک تن می باشد. کوره ها هردو کم کار و با تجهیزات کامل و در حال حاضر نیز در حال کار می باشند. به تفکیک هر یک از این کوره ها به قرار زیر می باشند.

کوره یک تن دو بوته، ۴۰۰ کیلووات ساخت شرکت دماوند دارایی برج خنک کننده مداربسته و یونیت هیدرولیک و کابلهای آب و برق و ترانس.

کوره القایی یک تن دو بوته ساخت چین، دارای دو بوته دورالاین، برج خنک کننده مداربسته و کلیه تجهیزات و در حال کارکوره القایی ذوب دست دوم

برای دریافت موارد بیشتر و ثبت درخواست خود جهت خرید کوره القایی می توانید با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید