این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت تولید انواع کوره القایی ریخته گری آهن

قیمت کوره القایی ذوبسفارش تولید انواع کوره القایی
تولید انواع کوره

تولید انواع کوره القایی برای ریخته گری آهن در انواع ظرفیت ها امکان پذیر است که قیمت های مناسبی نیز دارند. آهن شاید یک جنبه عمومی باشد و در واقع فلزاتی که پایه آهن هستند و معمولا ریخته گری می شوند ترکیبی آلیاژی از آهن می باشند که در دو نوع فولاد و چدن قابل تولید هستند و هر یک از این دو نیز دارای انواع مختلفی است که هر یک روش تولید خود را دارد. یا این وجود کوره هایی که برای اینکار مورد استفاده قرار می گیرند یکسان و از نوع القایی می باشند که تولید این کوره ها در ایران با کیفیت بالا صورت می گیرد. قیمت کوره القایی با توجه به ظرفیت و تجهیزات متفاوت می باشد و شما می توانید کوره های مورد نیاز خود را با قیمت مناسبی از طریق تماس با کارشناسان ما خریداری نمایید. جهت مشاهده کوره های آماده به صورت نو و دست دوم میتوانید از اینجا دنبال کنید.

قیمت کوره القایی ذوب

تولید انواع کوره القاییقیمت کوره های القایی که برای ذوب استفاده می شوند دارای تنوع زیادی هستند. عوامل مختلفی می تواند بر روی قیمت تمام شده این کوره ها تاثیر گذار باشد. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. ظرفیت کوره القایی
  2. سیستم کوره القایی که بر اساس سیستم سری باشد یا موازی
  3. تجهیزات همراه کوره
  4. کیفیت تجهیزات همراه کوره
  5. میزان کارکرد یا به عبارتی نو یا دست دوم بودن کوره
  6. شرکت سازنده کوره القایی و …

این ها عواملی هستن که بر روی قیمت کوره القایی موثر می باشند و میتوانند متغیر باشند.

سفارش تولید انواع کوره القایی

کوره های القایی برای ذوب انواع فلزات تولید می شوند. ساخت کوره همراه با سفارش می باشد. ظرفیت های کوره های القایی بسیار متفاوت می باشد. امکان ساخت کوره از ظرفیت ۱۰۰ کیلوگرم تا پند تن فراهم می باشد. جهت بهره مندی از کیفیت بالا همراه با قیمت مناسب می تواند در طول روز با ما تماس بگیرید. هدف ما ارائه ی بهترین و کاربردی ترین محصولات با قیمت مناسب و در سریعترین زمان ممکن می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید