این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت جدید ساخت کوره القایی

بررسی محل استقرار کوره القاییآموزش طراحی ساخت کوره القایی

قیمت جدید ساخت کوره القایی حرارتی میتوان در سایت های مورد نظر جستجو و مشاهده نمود نحوه عملکرد بدین گونه میباشد شما با مراجعه به ادرس اینترنتی موردنظر محصول مورد نظررا انتخاب نموده واطلاعات ان را مطالعه فرموده و درصورت راهنمایی از کارشناسان مربوطه اطلاعات کسب می کنید.قیمت جدید ساخت کوره القایی

بررسی محل استقرار کوره القایی

بررسی محل استقرار کوره القایی

محل استقرار کوره القایی شامل اتاق محل استقرار که دارای: ۱: اتاق مجزا با لوازم مورد نیاز می باشد۲: جانبی تخلیه اضطراری۳: محل استقرار و تاسیسات الکتریکی کوره القایی هیدرولیکی و خنک کن( با کمک فن تحویه و یا سیستم خنک می شوند)۴: محل استقرار تابلو های مدار فرمان۵: تابلوی کنترل مدار آب و میز فرمان هیدرولیک می باشد.

بررسی محل استقرار کوره القایی مهندسین مجرب بامشاهده طرح مورد نظر محل مناسب را برای نصب کوره در نظر میگیرند. حال اگر بخواهیم بخش اعظم کار را توضیح دهیم .

هریک از اجزای محل استقرار کوره هر کدام به تنهایی قسمت به طور کلی کوره های القایی حرارتی به سه دسته فرکانس شبکه (50Hz)، فرکانس متوسط (200Hz تا 700Hz) و فرکانس بالا (بالای 1000Hz) تقسیم می شوند.که اساس کار هر سه دسته بر مبنای القای میدان الکترو مغناطیس و تولید جریان های گردآبی (تلفات فوکو) در فلزات بخصوص فلز آهن می باشد.

کوره القایی در مقایسه با کوره های باسوخت فسیلی، دارای مزایای بیشتری از جمله تمیزی، دقت بیشتر و تلفات گرمایی کمتر و می باشد.

آموزش طراحی ساخت کوره القایی

آموزش طراحی ساخت کوره القایی

یکی از مهمترین پارامترهای موثر در آموزش طراحی ساخت کوره القایی برای تغییر شکل و حواس مواد فلزی و غیرفلزی، دما است و همیشه شاهد تغییر رفتارهای بسیار زیادی مثل نرم شدن ماده،اکسید شدن آن واژه در ماده های مختلف بر اثر تغییر دما بوده‌ایم .

این تغییرات حاصل از تغییرات دمایی، معمولاً با افزایش دما شدیدتر می شود و لذا داشتن همیشه نیازمند ابزاری برای فراهم آوردن انرژی برای حرارت دهی بوده است.

درواقع می توان بیان داشت که هزاران سال است که انسان از کوره ها استفاده استفاده می کنند و تا به الان نیز مهندسان به ندرت درمورد اصول طراحی کوره ،احتراق و تجمیع آنها در فرایند های صنعتی بطور رسمی آموزش می دیدند و آموخته های آنها در فرآیندهای صنعتی به طور رسمی آموزش می‌دیدند.

آموخته های آن ها منحصر به محاسبات ساده واکنش های شیمیایی و انتقال حرارت بود بنابراین جای تعجب نیست که راه حل مشکلاتی نظیر: انتشار آلاینده ها و عملکرد کوره ها همچنان بر اساس سعی و خطا باشد.

تلاش می‌شود که با ایجاد بستری مناسب اصول کار کردن کوره های مختلف شرایط و ملزومات مورد نیاز برای طراحی کوره ها آموزش داده شوند تا دانشجویان و محققان مختلف بتوانند به راحتی هر آنچه را که نیاز دارند در این زمینه فرا بگیرند.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید