این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید کوره القایی ذوب آلومینیوم

کوره القایی ذوب آلومینیوم

در ساخت کوره القایی ذوب آلومینیوم معمولا از چه موادی استفاده می شود؟ قیمت خرید کوره های القایی ذوب آلومینیوم با توجه به کیفیت این کوره مناسب است یا نه؟کوره های مختلفی برای ذوب آلومینیوم استفاده می شوند. این کوره ها در انواع بوته ای، دوار، قبری و القایی ساخته می شوند. کوره های قبری نمونه ای از جدیدترین کوره های ذوب آلومینیوم می باشد. این کوره ها برای ذوب آلومینیوم با مشخصات منحصر به فردی ساخته می شوند. آلومینیوم به دلیل دمای ذوب پایین تری که نسبت به فولاد و چدن دارد در مدت کوتاهتری ذوب می شود. افزایش بیش از حد دمای ذوب باعث افزایش اکسیداسیون ذوب می شود.

کوره های القایی که برای ذوب فلزاتی چون فولاد و چدن و نیز برنج و مس استفاده می شوند دارای توان بالایی می باشند که این باعث بالا رفتن قیمت آنها می شود. کوره های القایی برای ذوب آلومینیوم دارای  توان پایین تر می باشند به گونه ای که جهت ذوب آلومینیوم دما را به میزان زیادی بالا نمی برند و همین باعث کاهش میزان اکسیداسیون ذوب می شود. علاوه بر این از این نوع کوره می توان به عنوان کوره نگهدارنده نیز استفاده کرد.

با توجه به این که استفاده از کوره القایی برای بحث ذوب محدودتر می باشد ساخت این کوره به صورت سفارشی می باشد. در این حالت می توانند مشتریان عزیز بر اساس ظرفیت مورد نیاز خود و نیز برق موجود خود کوره القایی متناسب با نیاز خود سفارش دهند. برای سفارش انواع کوره القایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت خرید کوره  القایی ذوب آلومینیوم می تواند تحت تاثیر عواملی چون ظرفیت کوره، توان کوره و تجهیزات همراه کوره متغییر باشد. کوره القایی می توان گفت بهترین انتخاب برای جایگزینی با کوره های دوار و بوته ای برای ذوب در کارگاه های ذوب و ریخته گری آلومینیوم می باشد و بر اساس ظرفیت تولید قیمت های متفاوتی دارند که برای مشتریان قابل انتخاب می باشد. جهت مشاهده نمونه های بیشتر از کوره های القایی فروشی می توانید از اینجا اقدام کنید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید