این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کوره القایی ذوب فولاد دست دوم

کوره القایی چگونه کار میکند؟قیمت خرید انواع کوره القاییشرکت سازنده انواع کوره القاییقیمت کوره القایی ذوب فولاد کارکرده
قیمت کوره القایی ذوب فولاد

قیمت کوره القایی ذوب فولاد به صورت دست دوم از کوره نو به مراتب ارزانتر می باشد. به همین دلیل برخی خریداران کوره القایی جهت ذوب فولاد تمایل به خرید کوره دست دوم دارند.

قیمت کوره القایی ذوب فولاد

کوره القایی چیست؟

کوره القایی القایی نوعی از کوره الکتریکی است که با استفاده از جریان الکتریکی و تاثیر میدان مغناطیسی بر روی فلز رسانا، حرارت بالایی را در جسم قرار گرفته در این میدان شدید و با فرکانس بالا ایجاد میکند و سبب ذوب آن می شود.

تولید کوره القایی

کوره القایی چگونه کار میکند؟

کوره القایی دارای چند قسمت می باشد. در بخش رکتیفایر جریان متناوب ورودی از شبکه به جریان مستقیم تبدیل می شود. در این قیمت از تریستورهای رکتیفایر و راکتور یا چوک استفاده می شود. بخش دوم اینورتر می باشد. در این بخش توسط سیستم الکترونیکی کوره جریان ورودی از اینورتر با استفاده از خازن ها تقویت می شود و با استفاده از ولتاژ و جریان بالا به کویل ورود پیدا میکند. بعد از ورود جریان بالا به کویل میدان مغناطیسی شدید ایجاد شده بر روی فلز اثر میکند و دمای آن را بالا می برد و سبب ذوب می شود.

کوره القایی ۵۰۰ کیلو

قیمت خرید انواع کوره القایی

قیمت خرید کوره القایی به عوامل متعددی بستگی دارد. کوره های القایی دارای تجهیزات اصلی تابلو مبدل فرکانس، لینک دی سی، بانک خازن، بوته، کابل آب و برق و برج خنک کننده می باشند. هر یک از این موارد می تواند بسته به ظرفیت کوره متفاوت باشد و تجهیزات به کار رفته در هر بخش می تواند تحت تاثیر فلز ذوب شونده و توان کوره قرار بگیرد و قیمت را تغییر دهد. بنابر این دادن قیمت ثابت برای این کوره ها امکان پذیر نمی باشد. اما در اینجا مناسب ترین و بهترین قیمت پیشنهاد می شود. این قیمت علاوه بر این تجهیزات تحت تاثیر موارد زیر نیز می باشد.

ساخت کوره القایی

شرکت سازنده انواع کوره القایی

تنوع شرکت های سازنده کوره القایی زیاد است. این شرکت ها دارای طرح های متنوعی برای ساخت کوره می باشند. برند بودن یا نبودن شرکت سازنده، تجهیزات ارائه شده همراه کوره و برخی موارد درونی دیگر بر روی قیمت موثر می باشد.

کوره القایی ذوب برنج

قیمت کوره القایی ذوب فولاد کارکرده

در اینجا می توان گفت همه ی این عوامل که ذکر شد اگرچه بر روی قیمت موثر است اما در کل تفاوت چندانی بر روی نمیکند و باید بگوییم کوره نو قیمت بالاتری دارد. آماده بودن کوره، عدم نیاز به خرید تجهیزات اضافی، قابلیت نصب سریع و در کوتاهترین زمان و البته قیمت ارزانتر باعث شده برخی خریداران به دنبال خرید کوره کار کرده می باشند.

کوره القایی ذوب

خریداران کوره القایی همیشه باید به دنبال یک خرید مطمئن با قیمت مناسب باشند. این مجموعه ضمن ارائه ی کوره های نو و امکان ساخت سفارشی، انواع کوره برخی کوره های دست دوم را نیز به صورت آماده به کار و اورهال شده به مشتریان ارائه میدهد. در این میان رضایت مشتریان و بهره گیری از کیفیت بالا و قیمت مناسب از مهمترین اهداف مرکز می باشد. برای اطلاع از قیمت کوره القایی ذوب فولاد و شرایط فروش و نیز کوره های دست دوم موجود می توانید با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید