این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کوره القایی صنعتی

مکانیزم کار انواع کوره القاییمرکز فروش کوره القایی صنعتی
کوره القایی صنعتی

برای انجام برخی از فعالیت های صنعتی به ویژه در کارخانه های ذوب آهن و کارگاه های ریخته گری از کوره القایی صنعتی استفاده می شود. این کوره در واقع نوعی کوره الکتریکی است که گرما در آن از طریق گرمایش القایی تامین می شود. قیمت کوره القایی رابطه مستقیمی با جنس آن و ظرفیت آن دارد و هر چه جنس بدنه از فلز محکم تری بوده و ظرفیت آن بیشتر باشد قیمت بالاتری دارد. خریداران این کوره برای اطلاع از قیمت روز کوره القایی صنعتی باید با تولید کننده آن مستقیما ارتباط برقرار کنند.قیمت کوره القایی صنعتی

مکانیزم کار انواع کوره القایی

مکانیزم کار انواع کوره القایی

عملکرد و مکانیزم کار انواع کوره القایی بر اساس میدان مغناطیسی می باشد و این کوره به گونه ای طراحی شده است تا با استفاده از جریان برق شهری و میدان مغناطیسی ایجاد شده توسط سیم پیچ های موجود در این کوره انواع فلزات در داخل کوره ذوب و گاها تبخیر شوند.

به طور خلاصه مکانیزم کار این کوره به این شکل است که با استفاده از مبدل های فرکانس مخصوص ابتدا جریان برق شهری با آمپر مشخص و کم به جریانی با قدرت بیشتر از ۱۰۰۰ آمپر تبدیل می شود که میزان فرکانس آن از ۳۰۰ تا ۱۰۰۰۰ هرتز می باشد که در کوره های با فرکانس خیلی بالا این مقدار به ۱۰۰۰۰۰ هرتز یا ۱۰۰ کیلو هرتز نیز می رسد.

این جریان قوی به سیم پیچ یا کویل کوره منتقل می گردد که باعث ایجاد میدان مغناطیسی با همان فرکانس در وسط کویل می شود. چنانچه در کوره اجسام هادی مانند فلزات مختلف قرار گرفته باشد جریان های گردابی در توسط این میدان مغناطیسی در آنها ایجاد می شود که باعث گرم شدن آنها شده به گونه ای که جسم داخل کوره نهایتا ذوب می شود و به این ترتیب کوره نقش خود را در ذوب اجسام فلزی ایفا می کند.

مرکز فروش کوره القایی صنعتی

مرکز فروش کوره القایی صنعتی

مرکز فروش کوره القایی صنعتی جهت تامین نیاز صنایع مختلف اقدام به عرضه انواع کوره القایی در ظرفیت های مختلف نموده است و با حداقل قیمت ممکن این کوره ها را بنا به سفارش مشتری در اختیار آنها قرار می دهد.

این مرکز فروش در وب سایت فروشگاهی خود انواع مختلف این کوره و مشخصات دقیق هر کدام از آنها را در معرض فروش قرار داده است و خریدارانی که قصد سفارش این کوره را دارند می توانند به این وب سایت مراجعه نموده و اطلاعات تکمیلی در مورد این کوره را دریافت و از قیمت روز آن نیز باخبر شوند.

این کوره در انواع مختلف آن به صورت عمده نیز قابل ارائه است و خریداران می توانند برای فروش در بازار داخلی این محصول یا حتی صادرات به دیگر کشورها از آن استفاده نمایند.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید