این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کوره القایی ۵۰۰ کیلو ذوب

قدرت تابلو کوره القایی ۵۰۰ کیلوبرج خنک کننده کوره القایی ۵۰۰ کیلوبوته کوره القایی ۵۰۰ کیلوبانک خازن کوره القایی ۵۰۰ کیلو
کوره القایی ۵۰۰ کیلو

قیمت یک کوره القایی ۵۰۰ کیلو میتواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد که یکی از این عوامل تجهیزات همراه کوره و نحوه ساخت یا به عبارتی شرکت سازنده کوره می باشد.قیمت کوره های القایی با توجه به موارد مختلف تاثیر گذار بر روی قیمت می تواند متغییر باشد. کیفیت کوره القایی تحت تاثیر نوع طراحی کوره و تجهیزات به کار رفته در کوره می باشد. عوامل متعددی بر روی قیمت قسمت های مختلف کوره و در نهایت بر روی قیمت کوره موثر می باشد.

کوره القایی 500 کیلو

 

قدرت تابلو کوره القایی ۵۰۰ کیلو

کوره القایی ذوب آهنقدرت تابلو در کوره های القایی با ظرفیت ۵۰۰ کیلوگرم در دو سیستم سری و موازی متفاوت می باشد.در کوره های با سیستم یری معمولاً ۲۵۰ کیلووات و در کوره های موازی ۳۵۰ کیلووات می باشد. البته توان کوره می تواند در ظرفیت های یکسان برای ذوب فلزات مختلف متفاوت در نظر گرفته شود.

 

برج خنک کننده کوره القایی ۵۰۰ کیلو

برج خنک کننده در همه کوره های القایی مورد استفاده قرار می گیرد. این برج ها به دو صورت مداربسته و مدارباز ساخته می شوند. برج های مدارباز به طور غیر مستقیم آب مقطر را خنک می کند. بدنه و ساختار اصلی برج های خنک کننده می تواند آهن، ورق گالوانیزه و فایبرگلاس باشد. تعیین جنس و قدرت خنک کنندگی برج خنک کن تاثیر زیادی بر روی قیمت دارد.

بوته کوره القایی ۵۰۰ کیلو

کوره های ذوب آهنبوته در کوره القایی در دو نوع دورالاین و استیل شل یوکدار ساخته می شود. در طرفیت های پایین و زیر یک تن معمولاً بوته به صورت دورالاین و با بدنه استیل یا آلومینیوم ساخته می شود. این بوته ها قیمت مناسب تری در مقایسه با استیل شل یوکدار دارد. سیستم حرکتی بوته ها به دو صورت هیدرولیک و الکتروگیربکس می باشد. کوئل، جک هیدرولیک، پایه، بدنه و بلوک های نسوز از اجزای اصلی بوته می باشند. ظرفیت این بوته ها تا حدود ۶۰۰ کیلوگرم می باشد.

بانک خازن کوره القایی ۵۰۰ کیلو

خازن کوره القاییبانک خازن در کوره القایی شامل یک مجموعه از خازن ها با مشخصات یکسان می باشد که به صورت سری یا موازی به هم متصل می شوند. بر اساس ظرفیت خازن و توان کوره بانک خازن می تواند شامل تعداد متفاوتی خازن باشد. معمولاً برای کوره ۵۰۰ کیلوگرم مقدار ۶۰۰۰ کیلووار خازن استفاده می شود. این خازن ها توسط شینه های مسی به هم وصل می شوند. به دلیل ولتاژ بالای خازن ها و افزایش حرارت شینه های مسی توسط آب خنک می شوند. اگرشما نیز به دنبال خرید یک کوره القایی با قیمت مناسب هستید می توانید برای تهیه کوره با ظرفیت مورد نظر خود و سفارش ساخت کوره القایی با ما ارتباط بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید