این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز ارائه کوئل کوره القایی صنعتی

بررسی نقش کوئل در کوره القایی صنعتیصادر کننده بهترین کوئل کوره القایی

مراکز ارائه کوئل کوره القایی صنعتی، بسیار معتبر می باشند و بهترین و مرغوب ترین کوره ها را ارائه می ‌دهند. این کوئل ها که به عنوان قلب تپنده کوره می باشند، فرمان های دستوری و برنامه‌ های کوره را صادر می ‌کنند. این محصولات تنوع زیادی دارند که می ‌توان، از این مرکز بهترین کوئل های کوره القایی را خریداری نمود در این مراکز انواع کوئل ها به لحاظ کیفیت وجود دارد و اولویت بندی شده‌ اند.

مراکز ارائه کوئل کوره القایی صنعتی

بررسی نقش کوئل در کوره القایی صنعتی

بررسی نقش کوئل در کوره القایی صنعتی در این مقاله به بررسی نقش کوئل در کوره القایی صنعتی خواهیم پرداخت. اساس کار کوره های القایی بر اصل القا میدان مغناطیسی مبتنی می باشد.

نحوه عملکرد این دستگاه در کوره القایی، به این صورت است که ابتدا با استفاده از جریان برق و به وسیله مبدل فرکانس، جریان نسبتاً زیادی ساخته می شود، سپس این جریان به سیم ‌پیچ کوره یا همان کوئل اعمال شده و با عبور از آن باعث، ایجاد میدان مغناطیسی با همان فرکانس در وسط کوئل می گردد و در وسط کوئل که جسم هادی مانند فولاد و یا چدن وجود دارد، میدان مغناطیسی ایجاد می‌ شود و باعث القای جریان های برقی در این اجسام می شود که به تولید گرما در حد بالایی می رسد.

همچنین باعث ذوب جسم هادی می گردد. با مانور روی یک فرکانس و قدرت کوره می توانیم، سیستم را جهت انواع کارها آماده کنیم. مزایای این کوره های القایی صنعتی شامل:

  1. باعث اپراتوری بسیار ساده،
  2. عدم آلودگی به علت وجود گاز،
  3. شروع به کار سریع تر انجام می ‌شود و سرعت بالایی در زمان کار دارند،
  4. راند مان بسیار بالاتر،
  5. قابلیت تهیه و نگهداری ذوب در ظرفیت های مختلف،
  6. امکان کنترل دقیق درجه حرارت، فضای کمتری را اشغال می کند، عدم تاثیر بر آلودگی محیط زیست دارد.

صادر کننده بهترین کوئل کوره القایی

صادر کننده بهترین کوئل کوره القایی صادرکننده بهترین کوئل کوره القایی از همین مرکز معتبر به کشورهای دیگر صادرات را انجام می‌ دهد. چون این دستگاه، بسیار پر کاربرد می باشد بنابراین طبیعی است که تقاضای زیادی برای خرید انواع آن ها وجود داشته باشد و همچنین در بین کشورهای دیگر نیز این دستگاه بسیار شناخته شده و معروف می‌ باشد

کوئل کوره القایی، در مقایسه با کوره های سوخت فسیلی، دارای دقت بیشتر، تمیزی و تلفات گرمایی کمتری می باشد. کوئل مسی مرغوب، در اندازه های بزرگ هم است که زمان راه‌ اندازی و خاموش کردن آنها طولانی تر است.

کوئل مسی استاندارد است و از نظر افزایش و تقلیل مصرف انرژی، بسیارکاربرد دارد. پس بنابراین باید حتماً استانداردهای جهانی را دارا باشد. این دستگاه های صنعتی از نوع قدیمی آن بسیار پیشرفته و مدرن تر می باشند و با دقت بالا و گرمای کنترل شده کار می‌ کنند. این دستگاه ‌ها برای ذوب فولاد و چدن هستند.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید