این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز توزیع خازن کوره القایی

بررسی مشخصات فنی خازن کوره القاییعمده فروشی خازن کوره القایی

خازن کوره القایی، یکی از ابزارهای گرمایشی بدون تماس مواد است، و چون بدون تماس است باعث ایجاد آلودگی و ناخالصی نمیشود. این خازن، برای تغذیه کوره های القایی، انتخاب مناسبی است. خنک سازی این سیستم توسط آب است. این خازن ها، با محیط زیست سازگاری خیلی خوبی دارند، و همچنین بعنوان عایق عمل می کنند.این خازن ها دارای ویژگی خنک کننده و خنک سازی میباشد و باعث میشود خازن سرد بماند و دیرتر حرارت ببیند و خراب شود.

مراکز توزیع خازن کوره القایی

بررسی مشخصات فنی خازن کوره القایی

بررسی مشخصات فنی خازن کوره القایی هر وسیله ای برای خود مشخصات خاص خود را دارد.خازن های کوره القایی جهت اصلاح ضریب قدرت یا تنظیم مدارات مخصوص کوره مورد استفاده قرار میگیرد. این خازن دارای ساختار چند بخش است که باعث میشود جریان های خیلی بالا و تنظیم آن مطابق با استاندارد، باشد.

به طور کلی کوره القایی دارای قسمت های مختلفی است:

  1. تاسیسات الکتریکی
  2. تاسیسات خنک کننده
  3. بوته
  4. تاسیسات حرکت بوته
  5. محل استقرار کوره
  6. تاسیسات تهویه

دو دسته‌ برای کوره‌های القایی وجود دارد که یکی از آنها کوره القایی بدون هسته است و دیگری کوره القایی کانالی است. در ادامه به هر کدام از آن میپردازیم. کوره القایی دارای بوته ی نسوز است که به صورت کلی ، توسط یک دستگاه خنک شونده آب احاطه شده‌ است.

کوره کانالی: بیشتر برای سوپرهیت کردن، دوپلکس کردن و نگهداری مواد مذاب استفاده می‌شود. مهمترین عامل موثر در بالابودن بازدهی، شارژ مناسب، تعمیر و نگه داری کوزه، اجرای دقیق برنامه، اپراتوری دقیق و … است. یکی از ویژگی های مهمی که کوره های القایی را متمایز می کند ، سیستم کنترل هوشمند آن است. در خازن، به دلیل مقاومت الکتریکی موجود در فلز، این انرژی الکتریکی تبدیل به گرما شده و باعث ذوب شدن آن می‌شود

عمده فروشی خازن کوره القایی

عمده فروشی خازن کوره القایی توزیع خازن کوره، با بهترین قیمت و بهترین کیفیت، انجام می شود. در این خازن، ضریب قدرت یا تنظیم مدارات کوره ها مورد استفاده قرار می گیرد و ما میتوانیم بر اساسنوع موره و نوع آلیاژ این محصول را خریداری کنیم. فروشندگان کوزه القایی سعی میکنند، برندهای مختلفی از این خازن را تولید کنند و با انواع و اقسام آن را به فروش برسانند. اوصولا در عمده فروشی ها، قیمت ها کمی ارزانتر است و قیمت ها بنابر تقاضا و عرضه، و تغییر کردن نرخ دلار، متغیر میشود.

هر خازن با برند های متفاوت، دارای نمایندگی های خاصی هستند که در زمینه ی خرید، فروش، مشاوره و پخش آن، به مردم یاری میرساند و جوابگوی مشتریان عزیز هستند. فروش خازن کوره امروزه بسیار زیاد است و مشتری های فراوانی دارد و همگی میتوانند به آسانی به آن دسترسی پیدا کنند. هرچه با کیفیت تر باشد مشتری آن محصول هم بیشتر میباشد.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید