این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز توزیع کوره القایی صنعتی

بهترین روش برای ساخت کوره القایی صنعتیتولید کننده عمده کوره القایی صنعتی

کوره القایی صنعتی یک مدار الکترومغناطیسی است که در آن از طریق سیم پیچ امواج الکترومغناطیسی حرارت فلز درون کوره را بالا برده تا به ذوب شدن فلز بیانجامد.این کوره ها در انواع مختلف و با کاربردهای فراوانی وجود دارند.

کوره ها در مراکز مختلفی ساخته شده و به فروشگاه های سراسر کشور فرستاده می شوند.توزیع این کوره ها در همه ی زمان ها امکان پذیر است.

مراکز توزیع کوره القایی صنعتی

بهترین روش برای ساخت کوره القایی صنعتی

بهترین روش برای ساخت کوره القایی صنعتی برای ساخت کوره های القای صنعتی در کارخانجات از قطعاتی مانند ماسفت، دیود سرعتی، دیود زنر، خازن پلی استر، ترمینال پایه دار و لوله مسی به کار میبرند.

مراحل ساخت یک نمونه ی کوچک کوره مغناطیسی:

دوعدد ماسفت irf250

دو عدد هیت سینگ بزرگ

مقداری خمیر سیلیکون

مقاومت 10k اهم دوعدد

مقاومت 470اهم دوعدد

دیود فست دوعدد

دیود زنر 12ولت دوعدد

خازن پلی استر 275وات هفت عدد

سلف تیروئیدی 100میکرو هانری ده آمپر یک عدد

سیم لاکی مقیاس 1/2 یک متر

منبع تغذیه 12 ولت ده آمپر

فن برای خنک کردن ماسفت ها

نحوه ی اتصال برای ساخت کوره القایی: کاتد دیود زنر و آند دیود uf4007 و مقاومت ده هزار اهم و مقاومت چهارصدو هفتاد اهم را به پایه گیت ماسفت وصل میکنیم و بر روی هر دو ماسفت به همین صورت اتصالات صورت می گیرد بعداز این مرحله دو سر مقاومت چهارصدوهفتاد اهم را به هم وصل میکنیم و یک سر سلف تیروئیدی صد میکروهانری ده آمپر به اتصال دو مقاومت وصل شده و مثبت مدار به همین بخش اتصال داده می شود و پایه آند دیود زنر و سر دیگر مقاومت ده هزار اهم را به ماسفت اول و پایه آند دیود زنر و مقاومت ده هزار اهم دیگر که به ماسفت بعدی متصل میکنیم،سپس هر دو ماسفت به هم وصل شده که منفی منبع تغذیه به این بخش از اتصال متصل می شود.

در مرحله بعد هفت خازن صد نانوفاراد به صورت موازی به پایه های درین ماسفت ها متصل کرده و آند دیود uf4007 که به ماسفت اول وصل شده بود کاتد آن به پایه درین ماسفت دوم وصل شده و آند دیود uf4007 که به ماسفت دوم وصل بود به پایه درین ماسفت اول وصل می کنیم سپس سیم پیچ اصلی مدار کوره القایی که ده دور است و از دور پنجم یک سیم گرفته شده است، دور اول و دهم به پایه درین متصل میکنیم و دور پنجم سیم پیچ اصلی به سر دیگر سلف وصل میکنیم.اینگونه کوره اماده می شود

تولید کننده عمده کوره القایی صنعتی

تولید کننده عمده کوره القایی صنعتی برای خرید عمده کوره القایی مغناطیسی میتوانید در منزل خود از طریق سایت شرکت ما سفارش خود را ثبت کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با قیمتی مقرون به صرفه کالای مورد نیازتان را تحویل بگیرید.

تولیدکنندگان زیادی کوره های القایی را تولید کرده و شرکت ما از بهترین نمونه های تولید شده در مقدار عمده در اختیار شما مشتریان عزیز قرار میدهد.

هدف ما رضایت شما مشتریان می باشد.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید