این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز تولید کوره القایی چدن

نکات کلیدی برای تولید کوره القایی چدنقیمت تولید کوره القایی چدن

مراکز تولید کوره القایی چدن با بهره مندی از فروشگاه‌های آنلاین ضمن در نظر گرفتن رضایت مشتریان، فروش محصولات خود را به حداکثر رسانده است.

ساخت کوره القایی چدن از پربازده ترین لوازم برقی در ذوب انواع فلزات و آهن قراضه ها بوده، که علاوه بر صرفه‌جویی در زمان ذوب، جریان مغناطیسی یکنواختی دارد.

مراکز تولید کوره القایی چدن

نکات کلیدی برای تولید کوره القایی چدن

نکات کلیدی برای تولید کوره القایی چدن کوره القایی چدن بهترین جایگزین کوره‌های دوار قدیمی بوده که به دلیل قابلیت ذوب انواع فلز مشتریان زیادی دارد.

کوره القایی دارای انواع فرکانس( چرخش در ثانیه) بوده که شامل مراحل زیر می‌باشد.

  • فرکانس بالا: که بیشتر برای ذوب فولاد و مس به کار می‌رود.
  • فرکانس متوسط و فرکانس پایین: که برای ذوب چدن مناسب است.

بهترین اجزای کلیدی کوره‌های القایی که هنگام تولید مورد توجه قرار گرفته، جریان الکتریکی و میزان ولتاژ آن بوده که عمل داغ کردن کوره را به عهده دارد. همانطور که می‌دانید، سرعت ذوب دستگاه نقش اصلی را در این کوره‌ها ایفا کرده که از عملکردی فوق‌العاده‌ برخوردار است.

مزایای تولید کوره القایی چدن به شرح زیر می‌باشد.

  • ذوب انواع فلزات و آهن قراضه
  • عدم تولید آلاینده های محیط زیست
  • تخلیه راحت مواد مذاب
  • کم جا و کم مصرف
  • دارای ظرفیت زیاد
  • امکان تغییر درجه حرارت
  • ذوب یکنواخت مواد و آهن آلات

تولید کوره‌های دوار در گذشته علاوه بر زمان‌بر بودن ذوب فلزات، میزان حجم کمتری را نیز بر در بر می‌گرفت. همچنین آلودگی هوا، اتلاف انرژی، عدم ذوب یکنواخت چدن و دیگر فلزات از دیگر معایب کوره‌های دوار بوده است. اما در تولید کوره‌های القایی چدن دیگر مشکلات فوق تکرار نشده، و دارای انواع فرکانس متغیر می‌باشد. همچنین حجم ورودی و خروجی تولید بالا و به طور یکنواخت ذوب شده، و به محیط زیست آسیب نمی‌رساند.

قیمت تولید کوره القایی چدن

قیمت تولید کوره القایی چدن امروزه به دلیل کاربرد فراوان چدن در ساخت انواع ابزار آلات تولید این فلز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. همچنین چدن قابلیت ذوب مکرر داشته، که این امر باعث شده کوره‌های القایی با فرکانس متوسط و پایین بیشتر تولید شود. ضمن اینکه کاربرد کوره‌های القایی ریخته‌گری فقط مختص داخل کشور نبوده و به کشورهای خارجی نظیر روسیه صادر می‌گردد.

کوره‌های القایی چدن از پرمصرف‌ترین کوره‌ها در داخل و خارج از کشور شناخته شده که خرید مستقیم آن تاثیر بسزایی در قیمت تمام شده آن دارد. علاوه‌براین عواملی چون تحویل کالا درب منزل، مشاوره رایگان و تخصصی کالا نیز در تعیین قیمت بی اثر نمی‌باشد.

جالب است بدانید، سرعت ذوب و عملکرد دقیق کوره‌های القایی چدن سبب شده که قیمت این محصول نسبت به دیگر محصولات مشابه کمی گران تر باشد.

کوره القایی با فرکانس بالا از ارزش مادی بیشتری نسبت به کوره های القایی با فرکانس پایین برخوردار است.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید