این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز عرضه برد الکترونیکی کوره القایی

آنچه باید از برد کوره القایی تریستوری بدانیدتولید کنندگان برد الکترونیکی کوره القایی

برد الکترونیکی کوره القایی کانال برای فلزاتی که دارای نقطه ذوب کمتری هستند بهترین است، در حالی که کوره بدون هسته برای فلزات با نقطه ذوب بالاتر بهتر است. کوره های کانال و بی هسته دو نوع کوره القایی هستند. یک کوره ذوب القایی با کیفیت می تواند بهره وری ذوب را از 50٪ به 70٪ بهبود بخشد. این مجموعه برترین قیمت کوره القایی دست دوم را ارئه می دهد.

مراکز عرضه برد الکترونیکی کوره القایی

آنچه باید از برد کوره القایی تریستوری بدانید

آنچه باید از برد کوره القایی تریستوری بدانید برد کوره القایی تریستوری قادر به ذوب سخت ترین فلزات مانند چدن و ​​فولاد ضد زنگ است. به محض ذوب شدن موادی مانند چدن، می توان از کوره القایی کانال برای نگه داشتن آهن در حالت مذاب استفاده کرد. این امکان صرفه جویی در مصرف انرژی را فراهم می کند زیرا لازم نیست از کوره بدون هسته در زمان هایی که هزینه انرژی الکتریکی زیاد است به عنوان “اوج” استفاده شود.

برد کوره القایی تریستوری کانال دارای یک پوشش فولادی است که با مواد نسوز همسو است و این جایی است که فلز ذوب شده منتظر بارگیری در کوره است. پوشش فولادی از طریق کانال به واحد گرمایش متصل می شود. واحد القایی دارای یک هسته آهنی است که توسط سیم پیچ القایی اولیه احاطه شده است. هنگامی که فلز در کوره القایی کانال گرم می شود، نحوه حرکت گرما از طریق سیم پیچ باعث ایجاد یک واکنش تکان دهنده در محتویات کوره فلز مذاب می شود.

برای خنک سازیبرد کوره القایی تریستوری کانال از سیستم آب استفاده می شود. خروجی 10 مگاوات اغلب در کوره های القایی کانال یافت می شود و این مزیت توانایی مدیریت ظرفیت هایی را دارد که اغلب می توانند هزاران تن باشند. پوشش کوره القایی کانال دارای ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به سایر گزینه های کوره است. آنچه از این دوام حاصل می شود صرفه جویی در هزینه های اضافی قطعات کوره است.

تولید کنندگان برد الکترونیکی کوره القایی

تولید کنندگان برد الکترونیکی کوره القایی مراکز تولید برد کوره القایی دست دوم ما این دستگاه را با بهترین شرایط عرضه می کنند. در مورد ذوب و ریخته گری فلزات، می توان از انواع مختلفی از تجهیزات استفاده کرد. کسانی که در صنایعی مانند صنعت ساخت و مهندسی هستند گزینه های زیادی برای انتخاب دارند، اما تجهیزات و کوره های ذوب القایی بسیار کار آمد هستند.

کوره های القایی کانال مزایای بسیاری از جمله: قابلیت اطمینان بالاتر، طراحی عملکردی یک روش همزمان برای بارگذاری / ریخته گری، عمر بسیار طولانی تر، کمترین میزان مصرف برق، نصب و راه اندازی ساده و آسان برای تعمیر و نگهداری عملاً هیچ توقفی وجود ندارد. سیستم هیدرولیک اجازه می دهد تا کوره القایی کانال برای ریخته گری به سمت جلو متمایل شود یا به عقب متمایل شود تا روند سرباره سازی بهینه شود. هیدرولیک در یک واحد گیره وجود دارد که بسیار کم حجم و صرفه جویی در فضا است.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید