این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز عرضه بوته کوره القایی

اطلاعاتی درباره بوته کوره القایی صنعتیپخش کنندگان انواع بوته کوره القایی

کوره های القایی به کوره برقی که در آن گرما از طریق گرم شدن، با القای الکتریکی یک محیط رسانا (یک فلز) در یک بوته کوره القایی، که سیم پیچ های مغناطیسی در اطراف آن پیچیده می شود، کوره القایی گفته می شود. این اصل گرمایش القایی یک فلز در سال 1831 توسط مایکل فارادی کشف شد. این مجموعه یکی از بهترین مراکز عرضه بوته کوره القایی در ایران می باشد.

مراکز عرضه بوته کوره القایی

اطلاعاتی درباره بوته کوره القایی صنعتی

اطلاعاتی درباره بوته کوره القایی صنعتی بوته کوره القایی صنعتی کوره های القایی در درجه اول به این دلیل استفاده می شوند که نسبتاً تمیز هستند، می توانند مواد را به سرعت ذوب کنند و به طور کلی برای نگهداری و کارکرد مقرون به صرفه هستند. آنها همچنین امکان کنترل دقیق دما و گرما را فراهم می کنند. از آنجا که آنها خیلی سریع گرما می گیرند، نباید صرفه جویی در مصرف انرژی و کمک به مدیریت هزینه های عملیاتی را بین عملیات انجام دهند.

گرمای القایی وسیله ای برای گرم کردن یا ذوب فلز است که از جریان های الکتریکی برای گرم کردن مواد استفاده می کند. گرمای الکتریکی تمیز و کارآمد است. گرمای سریع و ثابت را در سرتاسر فر فراهم می کند و اجازه می دهد مواد به طور مساوی گرم شوند.
گرمای القایی بر اساس سیم پیچ ساخته شده از لوله مسی است. آب از طریق سیم پیچهایی که در کنار عناصر گرم کننده مس کار می کنند جریان می یابد و در صورت لزوم باعث خنک شدن کوره می شود. اندازه و شکل سیم پیچ را می توان با توجه به کاربرد خاصی که اجاق برای آن استفاده می شود، تعیین کرد.

در هنگام کارکرد طبیعی اجاق گاز القایی، صدای خش خش یا سنگ زنی وجود دارد (به دلیل فشار مغناطیسی)، اپراتورهای باتجربه می توانند از فرکانس آن استفاده کنند تا بدانند آیا اجاق گاز به درستی کار می کند یا با چه نیرویی کار می کند. از طریق کنترل سرعت موتور برای تأمین نیروی مکانیکی دینام با فرکانس بالا کار می کند.

پخش کنندگان انواع بوته کوره القایی

پخش کنندگان انواع بوته کوره القایی پخش بوته کوره القایی در انواع مختلف توسط ما که یکی از برترین پخش کنندگان آن هستیم انجام می شود. در کوره های القایی، محدوده فرکانس عملکرد از فرکانس اصلی شبکه (50 یا 60 هرتز) تا 10 کیلوهرتز است، بسته به فلز مورد ذوب، ظرفیت کوره و سرعت ذوب مورد نظر به طور معمول یک کوره با فرکانس بالا (بیش از 3000) هرتز) سریعتر است، به طور کلی در ریخته گری فولادها استفاده می شود، زیرا فرکانس بالا تلاطم را کاهش می دهد و از اکسید شدن جلوگیری می کند. فرکانس های پایین تر، تلاطم بیشتری را در فلز ایجاد می کنند و باعث کاهش قدرت قابل استفاده در فلز مذاب می شوند.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید