این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز فروش لوازم یدکی کوره القایی

آشنایی با انواع لوازم یدکی کوره القاییتولید انبوه لوازم یدکی کوره القایی

لوازم یدکی کوره القایی برای فلزات ونوع کار این نوع کوره در حقیقت بر اساس میدان مغناطیسی و جریان برق است کوره القایی به دو شکل بدون هستع و کانالی قابل استفاده می باشد. برای کار کرد صحیح این کوره قطعاتی با کیفیت نیاز دارید در این راستا خرید این قطعات را می توان از طریق شرکت ها نمایندگی های معتدی در سراسر کشور انجام داد. که به عنوان یکی از مراکز فروش قطعات به صورت غیر حضوری در اقضا نقاط کشور لوازم یدکی القایی را به متفاضیان ان در سریع ترین زمان ممکن به دست آنها می رسد.کوره القایی لوازم بسیار خوبی است و به دو شکل از آن استفاده میشود

مراکز فروش لوازم یدکی کوره القایی

آشنایی با انواع لوازم یدکی کوره القایی

آشنایی با انواع لوازم یدکی کوره القایی کوره القایی یکی از با ارزش ترین روشسها برای ذوب شدن است و نحوه این کار این است کوره در حقیت بر اساس میدان مغاطیسی و جریان برق است این کوره ها تقریبا تمام فلزات مخصوص انها را ذوب می کنند کوره القایی به دو شکل هسته و کانالی قابل استفاده می باشد.

تولید کوره همان گونه که در بالا ذکر شد عملکرد صحیح کوهای القایی فرکانس متوسط ذب فلاد و چندان با کیفیت بالا و قطعاتی نیاز است این قطعات شامل بردهای یدکی کویل کوره،راکتو چوک،خازن،تریستو،و… به کار برده می شودهای ذوب القایی تیپ اینداکتوترم از 300 کیلوگرم تا 40 تن بر اساس آخرین تکنولوژی اینداکتوترم با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب ( به فروش می رسد. تولید کننده کوره های القایی برای کاربرد های بسیاری مفید است

1تریستور در حقیقت یکی از اطلی ترین قطعات یدکی این کوره ها می باشد تریستو عا در واقع انواع مختلفی دارند که بیشترین استفاده اینتریت تورها در کوه های ذوب مربوط به تریستور دست که می باشد بردهای یدکی از دیگر قطعات این کوره ها هستند این بردها هر یک وظایقی دارد امت هرچه کوره برد های کمتری داشته باشد وظایف برده ای که جمع باشد بهتر است.

2 خازن هم از دومین قطهعات یدکی کوره القای است که معمولا بر اثر دمای آب دچار خرابی می شود.

3کویل یکی دیگر از تجیزات این کوره ها است برای اشنای با کویل باید گفت که این قطعه در اصل مخفظه ذوب کوره است.


تولید انبوه لوازم یدکی کوره القایی

تولید انبوه لوازم یدکی کوره القایی فروش کوره یکی از پر در آمد ترین شغل در جهان است.تولید لازم کوره القایی بسیار خوب ارزشمند است و درآمد بسیار خوبی دارد. تولید و ساخت انواع کوره القایی، تامین قطعات یدکی و تعمیرساخت قطعات آلومینیوم صنعتی در تعداد انبوه انجام میگردد.

قطعات الکتریکی کوره های القایی از جمله تریستور، دیود،فیوز، ولوم و برد های الکتریکی …. تابلو تولید قدرت را در کوره های القایی تامین نماید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید