این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز فروش کوره القایی مشهد

آشنایی با انواع کوره القایی مشهدتولید کننده بهترین کوره القایی مشهد

مراکز فروش کوره القایی مشهد شرکت ها و کوره های ریخته گری هستند که در این زمینه بر اساس میزان تقاضای مشتری این محصول را تولید و به مرحله فروش می رسانند. انواع کوره ها که مشتریان خاص خود را دارند.

کوره های القایی بدون هسته و کوره های القایی کنترلی می باشند. کوره صنعتی که با شکل های خاصی استفاده می شود و در صنعت های گوناگون به کار برده می شود یکی از محصولاتی است که فرآیند ریخته گری را کامل می کند و ظرفیت آن از ۱۵ تا ۲۰ لیتر متغیر می باشد.

مراکز فروش کوره القایی مشهد

آشنایی با انواع کوره القایی مشهد

آشنایی با انواع کوره القایی مشهد آشنایی با انواع کوره القایی مشهد.که قبل از خرید این محصول باید آشنایی کافی با انواع کوره القایی مشهد که در صنایع مختلف استفاده می شود داشته باشیم.

در زیر به انواع کور القایی می پردازیم که دو نوع می باشد:

  1. کوره القایی بدون هسته: این نوع کوره دارای یک بوته دیرگذار همراه با کویل مسی که خاصیت هدایت زیاد را دارد می باشد. خنک سازی کویل توسط آب انجام می شود این نوع کوره ها بر اساس فرکانس کارشان دسته بندی می شود و هر فرکانس کار جداگانه‌ای را انجام می دهد.
  2. کوره القایی کانالی: در این نوع کوره فقط به دور یک زائده پیچیده شده است که به همین دلیل به آن القاگر میگویند و کاربرد آن برای نگهداری مذاب و سوپرهیت و همچنین دوبلکس کردن می باشد.
  3. کوره القایی با فرکانس پایین و همانطور که از نامش پیداست یکی از ارزان ترین روش ها برای نصب کوره های بدون هسته می باشد در این روش وجود مبدل فرکانس به هیچ عنوان نیاز نمی باشد.
  4. کوره القایی ذوب طلا: این کوره ها بسیار ظریف و زیبا هستند و از کوره های برقی المنتی و گازی برای ذوب طلا معمولاً استفاده می شود اما امروزه کاربرد کوه‌های گازی کمتر می باشد و کوره های القایی به دلیل سرعت بالای ذوب آنها در صنعت های مختلف مثل تولید کردن جواهرات استفاده می شود.

تولید کننده بهترین کوره القایی مشهد

تولید کننده بهترین کوره القایی مشهد تولید کننده بهترین کوره القایی مشهد بر اساس ظرفیت های مختلف و با فرکانس های مختلف اقدام به تولید این کوره می‌کند و مشتری ها بر اساس نوع فلز که مد نظر آنها می باشد می توانند اقدام به خرید کوره های القایی با برندهای مختلف بکنند.

این تولیدکنندگان این محصول را در سایز های گوناگون به صنعت گران ریخته‌گری ارائه می کنند که رایج ترین آن کوره زمینی یا بوته ای می باشد. تولید کنندگان کوره القایی مشهد می ‌توانند از بهترین تجهیزات برای ساخت این کوره ها استفاده کنند که باعث شود ذوب فلزات با سرعت بیشتری انجام شود.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید