این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید انواع کوره های القایی دست دوم

کاربرد کوره القایی
کوره های القایی دست دوم

آیا می دانید که کوره های القایی را معمولا برای چه کارهایی مورد استفاده قرار می دهند؟ آیا می دانید که از طریق چه مراکزی می توان کوره های القایی دست دوم را خریداری نمود؟

کوره های القایی دست دوم
کوره های القایی یکی از بهترین منابع برای تولید حرارت و در نتیجه ذوب مواد مختلف بوده، زیرا در این کوره ها تماس با فلزاتی که باید ذوب شوند نیاز نبوده و با القاء الکتریکی مواد مورد نظر ذوب می شوند، که این موضوع تاثیر فراوانی بر روی کیفیت این کوره ها از نظر تولید آلودگی داشته، و معمولا کمترین میزان آلودگی مربوط به کوره های القایی می باشد.کوره ذوب ضایعات آلومینیوم

کاربرد کوره القایی

کوره های القایی الکتریکی را معمولا طوری طراحی نموده اند که بتوان توسط آنها انواع قراضه و شمش های فولادی را به راحتی ذوب نمایند، به همین خاطر بوده که معمولا از این نوع کوره ها در کارخانه جات فولاد سازی بیشتر استفاده می نمایند. در کارخانه جات فولاد سازی انواع شمش و قراضه را ذوب می نمایند و از آنها محصولاتی مانند میلگرد، قوطی، ناودانی و سایر نیم ساخته های فلزی را تولید می نمایند.

ساخت کوره القایی

کوره های القایی قابلیت تولید حرارت های بسیار بالا را داشته، که این موضوع می تواند یکی از بهترین قابلیت های این نوع از کوره ها بوده، زیرا هر چه ظرفیت کوره ها برای تولید حرارت بیشتر باشد، می توان از آنها برای ذوب محصولات بیشتری استفاده نمود. برای خرید کوره های القایی دست دوم  و نو می توان به مراکز اینترنتی مراجعه نموده، زیرا معمولا نمایندگی های فروش اینترنتی یکی از مکان های اصلی برای خرید و فروش انواع کوره در سطح کشور می باشند.

کوره های دست دوم در ظرفیت های مختلف به فروش می رسند. با توجه به خرید و فروش این کوره ها برای استعلام موجود بودن و نبودن کوره و کسب اطلاعات فنی در این خصوص می توانید با ما تماس بگیرید.

منبع: دستگاه های صنعتی ایران

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید