این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید بهترین کوره تونلی

کوره های تونلی و مراحل مختلف کار با آنها
مرکز خرید بهترین کوره تونلی

آیا با مراحل مختلف کار کردن کوره تونلی آشنایی دارید؟ آیا می دانید که از طریق کدام مرکز و نمایندگی ها می توان بهترین کوره های تونلی را خریداری نمود؟

کوره هایی که در بازار موجود می باشند از نظر طرح و نحوه کار با هم بسیار متفاوت م باشند، که هر کدام از آنها برای کار خاصی طراحی و تولید شده که می توان با توجه به طراحی آن، بیشترین بهره را از این کوره ها برد.
کوره های تونلی از جمله کوره هایی می باشند که در صنعت آنها را با نام کوره های مداوم می شناسند.

کوره های تونلی و مراحل مختلف کار با آنها

کوره های تونلی دارای سه منطقه می باشند، که مرحله اول آنها منطقه پیش گرم می باشد، که قطعات در این منطقه به دمای پیش گرم می رسند تا در اثر حرارت زیاد، شوک حرارتی به آنها وارد نشود.
زیرا در اثر وارد شدن شوک حرارتی ممکن است که ترک های ریزی در آنها ایجاد شده، که موجب پایین آمدن کیفیت آنها می باشد.
منطقه بعدی کوره های تونلی مرحله پخت می باشد، که معمولا با مشعل هایی حرارت بسیار زیادی در این منطقه ایجاد می شود، که قطعا با عبور از منطقه پیش گرم، وارد این مرحله خواهد شد.
مرحله پخت بسیار حساس بوده، زیرا در این مرحله نباید حرارت از حد مجاز بالا و یا پایین برود، تا عملیات پخت را به خوبی انجام دهند.
مرحله آخر در کوره های تونلی منطقه ایست که قطعات مختلف را در آنجا خنک می کنند، که البته با ورود هوای آزاد .و به آرامی باید صورت پذیرد، تا استحکام قطعات پایین نیاید.
در این مرحله باید قطعات پخته شده به قدری بمانند تا خنک شده و به دمای محیط نزدیک شوند، که این موضوع سبب می شود تا پروسه تولید کمی طولانی تر بشود، اما در عوض کیفیت را بالا می برد.
برای اینکه بتوان کوره های تونلی را با بهترین شرایط خریداری نمود، می بایست به مراکز و نمایندگی های اینترنتی مراجعه نمود، زیرا این مراکز قادر می باشند تا انواع کوره را با بهترین شرایط ممکن از شرکت های تولیدی تهیه، و در سراسر کشور توزیع نمود.

منبع: دستگاه های صنعتی ایران

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید