این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز ساخت کوره القایی ذوب آهن

3 نکته مهم در مورد کوره القایی صنعتیتوزیع مستقیم کوره القایی ذوب آهن

ساخت کوره القایی به وسایل مورد نیاز خود احتیاج دارد.امروزه بیشتر کارخانه های ریخته گری مدرن از این نوع کوره ها استفاده می کنند و کارخانه های ریخته گری دیگر نیز به دلیل آلودگی بالایی کوره های بلند در حال جایگزینی آنها با کوره های القایی هستند.

از آنجایی که قوس الکتریکی و قطر استفاده نمی شود، دمای مواد بالاتر از حد لازم برای ذوب شدن آن نیست که کمک می کند عناصر آلیاژی ارزشمند از دست نرود.

مرکز ساخت کوره القایی ذوب آهن

3 نکته مهم در مورد کوره القایی صنعتی

3 نکته مهم در مورد کوره القایی صنعتی یک اشکال عمده در استفاده از کوره های القایی ،نداشتن تصفیه است. مواد شارژ باید عاری از محصولات اکسیداسیون بوده و دارای ترکیب شناخته شده باشند و مقداری از عناصر آلیاژی ممکن است دلیل اسیدی شدن از بین برود.

منظور از بدنه کوره القایی قسمت بیرونی و اصلی ترین قسمت کوره است ،که اگر وجود نداشته باشد نمی توان اجزای دیگر کوره القایی را بر روی آن نصب کرد ور این صورت هیچ کاربردی نخواهدداشت.

  • اجزای کوره های القابی کوره های القایی آبی به طور کلی از چهار بخش اصلی تولید شده است: ۱ بدنه کوره ۲ جداره دیر گذار ۳ منبع انرژی ۴ تاسیسات خشک کننده.
  • موارد ایمنی و مراقبت از کوره های القایی عبارتند از :عایق کاری الکتریکی، خنک کردن کویل، عایق کاری ،حرارتی پل زدن.
  • کوره القایی صنعتی یکی از مهم ترین کوره ها بوده که کاربرد فراوان دارد.
  • فلوسوئیچ ،ترمومتر، فشارسنج، چنج آور ،نیمه هادی خازن، ترانس کنترل برق،یونیت هیدرولیک و بوردالکتریکی از قطعات کوره القای است.

کوره القایی در مقایسه با کوره های سوخت فسیلی مزایای بسیار از جمله دقت بیشتر تمیزی و تلفات گرمایی کمتر و غیر دارد .همچنین اندازه کوره های دیگر بسیار بزرگ بوده و زمان راه اندازی و خاموش کردن آنها طولانی است.

  • کوره القایی از نظر افزایش و تقلیل مصرف انرژی مزایای فراوانی دارد. در کوره القایی هیچ‌گونه فعل و انفعال شیمیایی که به افزایش ناخالصی و تغییرات ترکیبی وصل کردن ،وجود ندارد.
  • مزایای کوره های القایی ۱به دلیل دارا بودن بخش کنترل کامل الکترونیکی اپراتور بسیار ساده دارد ۲ به دلیل عدم وجود گاز و شعله اکسید کننده آلوده‌گی و اکسیداسیون باز ندارد۳ دارای قابلیت تهیه آلیاژهای یکنوا به علت چرخش داخل مواد مذاب

توزیع مستقیم کوره القایی ذوب آهن

توزیع مستقیم کوره القایی ذوب آهن کوره های القایی دستگاه هستند که از آن جهت ذوب کردن فلزات استفاده می‌شود و به روش گرمایش القایی کار میکند. گرمایش القایی ثانویه مانند یک اتصال کوتاه عمل میکند. در واقع منظور از ثانویه همان فلزی که مانند اتصال کوتاه عمل کرده و باید گرم شود.

توزیع کوره القایی توسط شرکت‌هایی که آن را تولید می کند صورت می گیرد و عرضه بازار میشود و افراد می توانند آنرا تهیه کنند.هرچه فرکانس جریان متناوب بیشتر باشد شدت جریان گردابی و حرارت تولید شده بیشتر است.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید