این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش کوره القایی چدن

مقایسه کوره القایی با کوره فسیلیقیمت انواع کوره القایی چدن ۱۰۰ کیلویی
کوره القایی چدن

کوره القایی چدن یک وسیله صنعتی بوده و برای کارگاه هایی که در امر صنعت گری فعالیت می کنند بسیار کاربرد داشته و حائز اهمیت می باشد.

صنعت گران عزیز کشورمان می تواند می توانند با مراجعه با سایت های اینترنتی از قیمت ، تولید کنندگان دستگاه ذوب و همچنین مراکز فروش این دستگاه آگاهی پیدا کنند همینطور می توانند از طریق همین مراکز اقدام به سفارش دستگاه نمایند.

از مزیت های این خرید این است که از هر نقطه از کشور می توان کالای مورد نیاز خود را سفارش داده و از طریق پست و باربری ها کالا را تحویل گرفت و نیاز به مراجعه حظوری ندارد.

مرکز فروش کوره القایی ذوب چدن

مقایسه کوره القایی با کوره فسیلی

مقایسه کوره القایی با کوره فسیلی کوره القایی چدن دارای مزیت های فراوانی نسبت به کوره های فسیلی هستند از جمله این مزایا می توان به دقت بیشتر، تلفات گرمایی کمتر، تمیزی و غیره اشاره کرد.

همین طور کوره های غیر القایی دارای اندازه ای بسیار بزرگ بوده و زمان راه اندازی و خاموش کردن آنها بسیار طولانی می باشد.

عبور جریان از یک سیم پیچ و استفاده کردن از میدان مغناطیسی برای ایجاد جریان در هسته سیم پیچ اساس و بنیان کار کوره های القایی می باشد.

در این کوره ها توسط تلفات هیسترزیس و فوکو برای ذوب فلزات یا هرگونه عملیات حرارتی استفاده می شود.

در مورد مقایسه کارایی این دو کوره این مسئله بسیار مهم است که کوره ها با سوخت فسیلی فقط می توانند ذوب چدن یا فلزات رنگین را انجام دهند و برای ذوب فولاد باید از کوره های القایی استفاده کرد. همچنین دمای ذوب کوره های فسیلی بسیار پایین تر از کوره های القایی است.

هزینه راه اندازی کوره های القایی اگرچه بسیار بالاتر از کوره های فسیلی می باشد اما در کارایی کوره های القایی بسیار بالاتر است و ما فقط نباید هزینه راه اندازی را در نظر بگیریم.

قیمت سوخت کوره های فسیلی در مقایسه با کوره های القایی بسیار بیشتر است به طور مثال هزینه ذوب کردن دویست کیلوگرم چدن در کوره های فسیلی چندین برابر بیشتر از هزینه ذوب همان مقدار چدن در کوره های القایی می باشد.

قیمت انواع کوره القایی چدن ۱۰۰ کیلویی

قیمت انواع کوره القایی 100 کیلویی چدن قیمت کوره القایی چدن بسته به نوع کوره و اندازه این محصول می باشد. برای اطلاع از قیمت کوره القایی ۱۰۰ کیلویی باید به فروشندگان و یا تولید کنندگان این محصول مراجعه کرد. شاید بعد از گرفتن قیمت کوره القایی ۱۰۰ کیلوی از چندین تولید کننده با قیمت های متفاوتی رو به رو شوید. یکی از مواردی که باعث این اختلاف قیمت می شود آلیاژ بدنه کوره می باشد که امکان دارد تولید کنندگان مختلف از آلیاژی متفاوت استفاده کنند و قیمت مصالح اولیه ساخت کوره نیز برای تولید کنندگان متفاوت باشد.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید