این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش کوره القایی صنعتی

بررسی مشخصات کوره القایی صنعتیتولید کننده بهترین کوره القایی صنعتی

کارخانه جات ریخته گری برای ذوب فلزات خود، نیاز به کوره ی آتش دارند ، تا بتوانند به وسیله ی گرمای آن فلزات را ذوب کنند و در صنعت فولاد مورد استفاده قرار گیرد. کوره القایی صنعتی دستگاهی است که از آن برای این منظور استفاده میشود که با روش القایی و الکتریسیته فلزات موجود درون خود را ذوب میکند.مرکز فروش کوره القایی صنعتی

بررسی مشخصات کوره القایی صنعتی

بررسی مشخصات کوره القایی صنعتی کارخانه های ریخته گری برای ذوب فلز های خود نیاز به گرما در دمای بالا دارند. آنچه که این درجه گرما را تامین میکند کوره های آتش است. در گذشته برای این امر از کوره های بلند استفاده میکردند اما آنچه که امروزه جایگزین این نوع کوره شده است، کوره القایی صنعتی میباشد.دلیل جایگزینی این نوع کوره، آلودگی بسیار بالای کوره های بلند است.

کوره القایی در اصل یک کوره آتش مغناطیسی است که در فرایند مقابله ی جریان بالای کوره و فلز، گرما تولید میکند که در نهایت منجر به ذوب فلزات میشود. قابل ذکر است که در میان فلزات، آن ها که جریان مغناطیسی دارند مثل آهن ربا زودتر داغ میشوند. به دلیل این شکل تولید گرما، آلودگی ای برای محیط زیست نخواهد داشت.

کوره القایی یکی از دستگاه های کم مصرف در صنعت فولاد است که مصرف بهینه انرژی را به خوبی رعایت میکند.علاوه بر این فرایند ذوب را کاملا تمیز انجام میدهد. و در نهایت بر متالوژی ذوب، کنترل بسیار دقیقی دارد.

کار با کوره القایی، علاوه بر اینکه به مراحل سرعت میبخشد، به دلیل برخورداری از الکتریسیته، راحت و آسان است.

بخش کنترل و تنظیم تمام مراحل فرایند کاملا الکترونیک و اتوماتیک است به همین علت نیازی به اپراتور حرفه ای ندارد یک اپراتور ساده نیز میتواند آن را کنترل و تنظیم نماید.

اما لازم به ذکر است که استفاده از کوره القایی خطراتی نیز به دنبال دارد. به دلیل امواج مغناطیسی که تولید میکند، برای بدن مضر و خطرناک است. اگر طولانی مدت در معرض این امواج باشند، موجب بیماری افراد میشود.

تولید کننده بهترین کوره القایی صنعتی

تولید کننده بهترین کوره القایی صنعتی اولین تولید کننده کوره القایی، شخصی به نام مایکل فارادی بود. که تا به امروز پیشرفت های چشمگیری کرده است. امروزه انتخاب قطعی افراد در فرایند ذوب فلزات، بهترین نوع آن یعنی کوره القایی است. ایران در سال های اخیر پیشرفت زیادی در تولید این نوع محصول کرده است. آنچه که اهمیت دارد، کاربرد فراوان این دستگاه و کیفیت تولیدی آن است.

فروش کوره در بازار جهانی صنایع، سود چشمگیری دارد. چرا که کاربرد اصلی آن در این زمینه می باشد. اما تولید کننده بهترین کوره، آن را در سایز های متنوع کوچک و بزرگ در بازار عرضه میکند و سعی بر این دارد تا افراد برای هر نوع کاربردی، بتوانند از این نوع کوره بهره ببرند.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید