این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نصب انواع کوره های القایی ذوب

نصب و راه اندازی کوره های القایی ذوبنصب کوره القایی ذوب دست دومتعمیر و تامین قطعات یدکی کوره القایی
کوره های القایی ذوب

کوره القایی از جمله کوره هایی می باشد که نیاز به نصب تخصصی دارد. این کوره در انواع مختلف ذوب و گرمایش تولید می شوند. کوره های القایی ذوب به دلیل اینکه دارای سیستم الکتریکی قدرت و الکترونیکی پیچیده ای می باشند هنگام نصب و راه اندازی باید توسط افراد متخصص نصب و راه اندازی شوند.

کوره های القایی ذوب

نصب و راه اندازی کوره های القایی ذوب

کوره های القایی به طور خاص بیشترین میزان کوره های موجود در ایران می شوند. این کوره ها کوره هایی می باشند که بسته به شرایط مختلف ذوب در شرایط متفاوتی کار می کنند. بنابر این در هنگام نصب و راه اندازی باید کوره به خوبی تنظیم شود و نکات لازم برای کارکرد صحیح کوره در هنگام نصب رعایت شود. برخی نکات در تنظیمات اولیه کوره اگر رعایت شود می تواند طول عمر کوره را تا حد زیادی بالا ببرد.

کوره القایی ذوب فولاد

نصب کوره القایی ذوب دست دوم

کوره های نو معمولا به دلیل اینکه تحت گارانتی و ضمانت شرکت سازنده می باشد باید توسط خود سازنده نصب شوند. در این صورت کلیه کارهای لازم توسط سازنده صورت می گیرد. در خصوص کوره های دست دوم و کارکرده که خریداری می شوند اینگونه نیست.در هنگام بازکردن کوره یا در هنگام نصب این کار توسط افراد متخصص این کار انجام می شود. لوله کشی و تاسیسات کوره، برق کشی داخلی کوره، بررسی و تنظیمات تابلو قدرت کوره و بقیه موارد نیاز به تخصص کافی دارد. کلیه خدمات نصب و جابجایی کوره های دست دوم در سراسر ایران توسط متخصصین این مجموعه انجام می شود.

کوره القایی ذوب دست دوم

تعمیر و تامین قطعات یدکی کوره القایی

کوره های القایی در هنگام نصب معمولاً نیاز به قطعاتی دارند که این قطعات با کیفیت بالا در این مجموعه قابل تامین و خرید می باشد. قطعاتی نظیر تریستور، برد، خازن، چوک، کوئل و … با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

لوازم یدکی کوره القایی

بهره گیری مطمئن از خدمات کوره القایی حق مشتریان است. خرید لوازم یدکی با کیفیت بالا و البته قیمت مناسب نیز حق تمام مشتریان می باشد. تمامی خدمات فروش لوازم یدکی، نصب و تعمیرات کوره های القایی در سراسر ایران توسط مجموعه قدرتمند ما انجام می شود. برای دریافت کلیه موارد مورد نیاز خود می توانید با ما تماس بگیرید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید