این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کاربرد انواع کوره الکتریکی

میزان افزایش و کاهش حرارت در کوره های الکتریکی مادون قرمزبهترین کاربرد کوره های الکتریکی مادون قرمز
کاربرد انواع کوره الکتریکی

آیا می دانید که کوره های الکتریکی مادون قرمز چه مزایایی نسبت به کوره های معمولی دارند؟ آیا می دانید که انواع کوره های مادون قرمز در چه مواردی کاربرد دارند؟
کوره های الکتریکی مادون قرمز از جمله بهترین و جدیدترین انواع کوره ها در بازار می باشند، که به تازگی امکان تولید آنها در ایران در شروع شده است.
کوره های مادون قرمز از مواد سوختنی برای تولید حرارت بهره نمی برند بلکه از لامپ های مادون قرمز به عنوان منبعی برای تولید حرارت استفاده می نمایند.

میزان افزایش و کاهش حرارت در کوره های الکتریکی مادون قرمز

این موضوع باعث شده است تا بتوان توسط این کوره ها حرارت بسیار زیادی را تولید نمود، که می توان در هر 60 ثانیه چیزی در حدود 300 درجه سانتیگراد دمای این کوره ها را افزایش داد، که در هنگام خاموش کردن هم می توان به همین سرعت حرارت را از بین برد، که این کوره ها را تبدیل به یک کوره استثنایی و بی نظیر نموده است.
به همین خاطر انتظار می رود که بتوانند در مدت زمان بسیار کوتاهی جایگزین کوره های سنتی و قدیمی شوند، که این موضوع می تواند موجب حفظ انرژی های تجدید ناپذیر نیز بشود.

بهترین کاربرد کوره های الکتریکی مادون قرمز

یکی از بهترین مواردی که می توان از این کوره های الکتریکی استفاده نمود، برای پخت انواع کاشی و البته سرامیک می باشد، که می توانند به بهترین شکل این کار را انجام بدهند.
این کوره های الکتریکی را می توان به صورت اتوماتیک نیز کنترل نمود، یعنی برای کنترل حرارت نیاز به اپراتور در کنار کوره نمی باشد، بلکه می توان به صورت برنامه ریزی شده زمان وصل و قطع شدن حرارت را کنترل نمود.

منبع: دستگاه های صنعتی ایران

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید