این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کوره القایی آماده ۲۰۰ کیلو فروشی

کوره القایی آماده فروشکوره القایی ۲۰۰ کیلو آماده نصب
کوره القایی آماده

مشتریان زیادی هستند که به دنبال خرید کوره القایی آماده هستند. این کوره ها به دلیل اینکه به صورت فروشی فوری می باشند و با سرعت می توانند نصب و راه اندازی شوند، یک گزینه ی اساسی و عالی می باشند.کوره القایی آماده

کوره القایی آماده فروش

کوره آماده دارای مزایای متعددی برای نصب و راه اندازی می باشد. از جمله اینها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. در صورتی که کوره حاصر و آماده باشد، دیگر خریدار جهت سفارش ساخت کوره نیاز به سرمایه گزاری جهت ساخت ندارد. بنابر این خواب سرمایه ندارد. این خود یک مزیت اساسی می باشد.
  2. اطمینان از زمان تحویل کوره به خریدار این امکان را میدهد تا بتواند برنامه ریزی دقیق تری داشته باشد. در این حالت می تواند در صورت نیاز نسبت به اجاره مکان یا ساخت و ساز و همچنین قبول سفارش قطعه اقدام نماید.
  3. کوره آماده میتواند به سرعت نصب و قابل استفاده شود. در این صورت در طول مدت زمان ساخت کوره که معمولاً بین ۲ تا ۳ ماه می باشد، میتوان با تولید قطعه به درامد بیشتری دست یافت. بنابر این از این حیث نیز یک مزیت می باشد.

همه ی این موارد باعث می شود تا خریداران تمایل بیشتری به خرید کوره آماده داشته باشند. بنابر این در برخی موارد مشاهده می شوند که مشتریان باهوش و زیرک که به دنبال خرید مطمئن هستند این راه را انتخاب می کنند. این مشتریان حاضرند در برخی مواقع تا ۳۰ درصد هزینه ی بیشتری را پرداخت کنند تا با اطمینان نسبت به خرید کوره اقدام کنند. کوره های مختلفی در این مجموعه در حال ساخت می باشد. نمونه ای از کوره های آماده شامل یک کوره ۲۰۰ کیلو می باشد.

کوره 200 کیلو القایی

کوره القایی ۲۰۰ کیلو آماده نصب

کوره القایی آماده نصب

در حال حاضر کوره القایی مناسب و در ظرفیت پایین و کارگاهی شامل یک کوره القایی ۲۰۰ کیلو می باشد. این کوره دارای تجهیزات کامل از قبیل بوته ۲۰۰ کیلویی گیربکسی، تابلو قدرت ۱۲۵ کیلوواتی و بانک خازن ۲۰۰۰ کیلوواری، برج خنک کننده مداربسته فایبرگلاس با کلکتور های مسی مجزا می باشد. دو عدد کابل آب و برق کوره نیز همراه کوره ارائه می شود.

کوره 200 کیلو القایی

برای اطلاع از قیمت و شرایط فروش و نصب و راه اندازی کوره می توانید با ما در تماس باشید.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید