این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کوره القایی صنعتی ساخت و فروش

مزایا و معایب کوره های القایی ذوبساخت انواع کوره القایی صنعتی ذوبقیمت خرید کوره القایی
ساخت و فروش بهترین کوره القایی

کوره القایی صنعتی از مهمترین کوره های صنعتی و کارگاهی می باشد که ساخت آن بنا به سفارش مشتریان و متناسب با تناژ تولیدی روزانه و نیز امکانات موجود می باشد. کوره القایی را امروزه میتوان به عنوان مهمترین کوره صنعتی در صنعت ذوب و ریخته گری بحساب آورد. این کوره قابلیت های زیادی دارد و داشتن همین قابلیت ها و نیز مزایای فراوان آن باعث شده متقاضیان زیادی داشته باشد. کوره های القایی در مقیاس کارگاهی و صنعتی از ظرفیت ۱۰۰ کیلو به بالا تولید و به فروش می رسد.

کوره القایی صنعتی

مزایا و معایب کوره های القایی ذوب

کوره های القایی که برای ذوب استفاده می شوند فرکانس متوسط هستند. این کوره ها از کوچیک تا بزرگ در ریخته گری فلزات مختلف استفاده می شوند. مزایای این کوره شامل موارد زیر می باشد.

  1. عدم وجود سوخت فسیلی
  2. عاری بودن از آلودگی بویژه دود
  3. سرعت بالای ذوب
  4. قابلیت ذوب فلزات مختلف
  5. کیفیت بالا و یکنواختی ذوب
  6. راحتی کارکردن با کوره و ذوب ریزی

این کوره با وجود مزایای فراوانی که دارد معایبی هم دارد که شاید مهمترین مانع برای گسترش استفاده از این کوره می باشد.

  1. هزینه بالای کوره القایی در مقایسه با سایر کوره ها نسبتاً بالاست. البته ذکر این نکته بد نیست که اگرچه کوره قیمت بالایی دارد اما به دلیل صرفه جویی هایی که دارد می تواند در مدت کوتاهی این هزینه بالا را جبران کند.
  2. نیاز به برق با قدرت بالا که باعث می شود نصب و استفاده از این کوره در همه جا امکان پذیر نباشد و استفاده از آن را محدود کند.کوره القایی ذوب فولاد

ساخت انواع کوره القایی صنعتی ذوب

کوره القایی صنعتی با داشتن تمام این مزایا و معایب می توانند جایگزین عالی برای کوره های قدیمی باشند. نمونه ای از پر استفاده ترین کوره های القایی شامل موارد زیر می شود.

کوره القایی ذوب فولاد

کوره القایی ذوب چدن

کوره القایی ذوب مس

کوره القایی ذوب برنج

کوره القایی ذوب استیل

از این بین شناخته شده ترین مورد استفاده صنعتی از کوره القایی برای ریخته گری فولاد و چدن می باشد. سرعت بالای ذوب و میزان اکسیداسیون کمتر در مقایسه با کوره های دوار باعث شده این کوره برای ذوب فلزاتی چون مس، برنج و چدن استفاده زیادی داشته باشد.

کوره القایی ذوب آهن

قیمت خرید کوره القایی

شاید بتوان گفت یکی از مشکلات کوره القایی داشتن قیمت خرید اولیه بالا در برابر سایر کوره ها است. قیمت می تواند تحت تاثیر عوامل مختلف قرار بگیرد. نوسانات نرخ ارز به دلیل اینکه قیمت تجهیزات کوره القایی ارتباط مستقیمی با آن دارد می تواند یک عامل مهم در بالا رفتن قیمت باشد. نوع ذوب، توان کوره و تجهیزات همراه کوره نیز عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت می باشند.کوره القایی ذوب دست دوم

ساخت کوره القایی متناسب با نیاز مشتریان از سیاست های این مرکز می باشد. در صورتی که قصد خرید کوره القایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب دارید می توانید این روش را انتخاب کنید و نسبت به سفارش کوره القایی با تناژ و ظرفیت دلخواه بر اساس امکانات موجود اقدام کنید. از صفر تا ۱۰۰ ما در کنار شما خواهیم بود.

مهدی هادیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مرکز شما را به خرید بهترین کوره القایی به عنوان یک کوره الکتریکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید