مشاوره و سفارش

کوره القایی

بهترین کوره ای که در حال حاضر برای ذوب استفاده می شود کوره القایی می باشد. این کوره با استفاده از جریان الکتریکی متناوب و اعمال جریان القا در فلز از طریق تلفات فوکو و هیسترزیس حرارت بالایی را در فلز قرار گرفته در فضای کوئل ایجاد می کند. بالارفتن این حرارت و رسیدن دمای قطعه به دمای ذوب سبب ذوب شدن قطعه می شود. عدم استفاده از سوخت فسیلی، نبود آلودگی و سرو صدا، مصرف انرژی پایین، سرعت و کیفیت ذوب بالا از مهمترین مزایای این کوره ها می باشد که مشتریان را به استفاده از این کوره ترغیب می کند.

کوره ریخته گری

ریخته گری فلزات با کوره های مختلفی انجام می گیرد. ذوب فلزات بسته به دمای ذوب با کوره های گازی و القایی یا به عبارتی کوره های برقی و کوره های سوخت فسیلی انجام می شود. در این بین جدیدترین کوره و بهترین کوره برای ذوب و ریخته گری انواع فلزات بویژه آلیاژهای آهنی، کوره القایی می باشد. برای مشتریانی که به دنبال خرید کوره جهت ذوب و ریخته گری می باشند، خرید کوره القایی در ظرفیت مورد نظر با کیفیت بالا بهترین پیشنهاد می باشد. این کوره در ذوب و ریخته گری بی نظیر است. فقط باید تجربه کرد تا باور کرد.

کوره ذوب فولاد و چدن

اصلی ترین کوره مورد استفاده برای ذوب و ریخته گری چدن، کوره القایی می باشد. این کوره به خوبی توانسته جای خود را در صنعت ذوب پیدا کند. استفاده از کوره القایی برای ذوب در دو نوع فرکانس متوسط و فرکانس بالا رواج دارد. شاید بتوان گفت بهترین جایگزین برای کوره های قدیمی کوره القایی می باشد. ریخته گرانی که استفاده از کوره القایی را تجربه کرده اند به خوبی می توانند بر این مسئله صحه بگذارند که کوره القایی در ذوب فولاد و چدن دارای راندمان بالا، سرعت و کیفیت ذوب بالا، مصرف انرژی و هزینه ذوب پایین و البته قیمت مناسب می باشند. این موارد با کوره های قدیمی قابل مقایسه نیست. توصیه ما نیز استفاده از این کوره می باشد.

کوره القایی

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
کوره القایی 100 کیلوگرم-سفارشیموجودتماس بگیرید
کوره القایی 200 کیلوگرم-سفارشینیمه آمادهتماس بگیرید
کوره القایی 300 کیلوگرم-سفارشینیمه آمادهتماس بگیرید
کوره القایی 400 کیلوگرم-سفارشیسفارشیتماس بگیرید
کوره القایی 500 کیلوگرم-سفارشیموجودتماس بگیرید
کوره القایی 1000 کیلوگرم-سفارشیسفارشیتماس بگیرید
کوره القایی 2000 کیلوگرم-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

sarideh@gmail.com

مدیر فروش

مهندس هادیان
989156370958+

درباره ما :

این مرکز از سال 1386 شروع به کار نموده است. در ادامه با استفاده از تجربه چندین ساله واردات و ساخت کوره های القایی و حضور در کارخانجات مختلف کوچک و بزرگ اقدام به ارائه یک مجموعه کامل از خدمات شامل ساخت، خرید و فروش، تعمیرات، نصب و راه اندازی، فروش و تامین قطعات یدکی کوره های القایی از قبیل خازن، تریستور، بردهای الکترونیکی، کوئل و لینک DC و کابل آب و برق به مشتریان عزیز خود در سراسر ایران نموده است. در حال حاضر اولویت اصلی این مجموعه کسب رضایت مشتریان و ارائه ی بهترین خدمات در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین قیمت می باشد.

مدیرفروش

مدیر فروش مجموعه ما

مهدی هادیان

Call Now Buttonتماس بگیرید